Produkt dnia

SEPTONIC - aktywator do szamb i oczyszczalni domowych

DLA DOMU
15.78
PLN
SEPTONIC - aktywator do szamb i oczyszczalni domowych
in_stock
Dostępność:
duża ilość
Cena: 15,78 zł
Cena netto: 12,83 zł
szt.

Septonic jest nowoczesnym środkiem służącym do neutralizacji ścieków i zawartości zbiorników nieczystości.
Poprawia drożność przewodow kanalizacyjnych oraz zapobiega przedostawaniu sie do gruntu i wód gruntowych substancji trujących i zakaźnych, zawartych w nieczystościach i ściekach z gosp. domowych, zagród, warsztatów itp.
Prześpiesza proces rozkładu nieczystości w oczyszczalniach biologicznych.

Septonic
- to preparat enzymatyczny czysty ekologicznie. Przeznaczony do neutralizacji ścieków i zawartości zbiorników nieczystości. Posiada atest Państwowego Zakładu Higieny (PZH Nr H K/III-6/75/91).
- jest preparatem enzymatycznym, to znaczy że jego działanie polega na kilkusetkrotnym przyspieszeniu naturalnych procesów rozkładu składników organicznych (Septonic działa jako katalizator). To jakby o 20 mld. zwiększyć szczepy naturalnych bakterii.
- nie zawiera substancji żrących, nie uszkadza instalacji, nie jest szkodliwy dla rąk, nie parzy, nie wytwarza ciepła i oparów.
- jest nieszkodliwy dla ludzi i zwierząt.
- poprawia drożność przewodów kanalizacyjnych oraz zapobiega przedostawaniu się do gruntu i wód gruntowych substancji trujących i zakaźnych zawartych w nieczystościach i ściekach z gospodarstw domowych, zagród, hoteli, chłodni, rzeźni itp.
- to specjalnie dobrany zestaw enzymów; jeden enzym rozkłada tłuszcze, inny skrobię, jeszcze inny proteiny itd. Kombinacje tych enzymów sprawiają, że Septonic przywraca w krótkim czasie, sprawne funkcjonowanie systemu rozkładu ścieków. Skuteczne działanie można osiągnąć przez systematyczne stosowanie. Pierwsze efekty występują w 3-4 tygodnie po pierwszym zastosowaniu. Używając preparatu przez dalsze tygodnie doprowadzisz do całkowitego rozpuszczenia osadów stałych.

DAWKOWANIE SEPTONICA:
pierwszy miesiąc stosowania:
jedna torebka, miarka raz na tydzień na 2m3 zbiornika
pozostałe 11 miesięcy: 1 torebka raz na miesiąc na 2m3 zbiornika WAŻNE - dla zbiorników o większej objętości, dawki należy zwielokrotnić - 1 torebka, miarka raz na tydzień na 2m3 zbiornika.
Gdzie stosuje się  Septonic?
- w zbiornikach otwartych (otwór ściekowy, ustępy podwórzowe, latryny, różnego rodzaju doły gnilne itp.),
- w szambach domowych,
- w przydomowych oczyszczalniach ścieków.

Po zastosowaniu Septonica zmniejsza się zagęszczenie osadu, niknie przykry zapach. Pierwsze efekty występują w 3 - 4 tygodnie po zastosowaniu. W rezultacie gęsta zawartość zbiornika zmienia się w wodę w której mogą pozostawać jedynie śladowe ilości szlamu.

Najlepsze efekty uzyskuje się stosując systematycznie i regularnie przez cały rok, zgodnie z instrukcją. Zalety preparatu SEPTONIC: Bardzo wydajny
rocznie 3 3/4 opakowania na 2m3 zbiornika,

Bezpieczny:
nie zawiera substancji żrących, nie uszkadza instalacji, nie jest szkodliwy dla rąk, nie wytwarza ciepła i oparów Likwiduje:
niemiłą woń, zamulenia instalacji kanalizacyjnych zbiorników nieczystości,

Zapobiega:
zamulaniu się szamb Łatwy w stosowaniu:
jego stosowanie polega na wrzuceniu preparatu do muszli klozetowej lub innego otworu ściekowego Zmniejsza:
częstotliwość opróżniania szamba, Chroni środowisko !!! SEPTONIC należy przechowywać w suchym miejscu.

Opinie o produkcie (0)

CENNIK ARTYKUŁÓW

CENNIK DETALICZNY DOSTĘPNYCH W SKLEPIE INTERNETOWYM ARTYKUŁÓW HURTOWNI OGRODNICZEJ I AKCESORIÓW MOTORYZACYYJNYCH

KATEGORIE PRODUKTÓW

Sklep internetowy hurtowni artykułów ogrodniczych i akcesoriów motoryzacyjnych RIM KOWALCZYK wykorzystuje platformę Shoper.pl
Sklep internetowy Shoper.pl