Produkt dnia

Waluty

KATEGORIE PRODUKTÓW

Sonda

Wstęp
Co zmieniłbyś w wyglądzie naszej strony?

CENNIK ARTYKUŁÓW

CENNIK DETALICZNY DOSTĘPNYCH W SKLEPIE INTERNETOWYM ARTYKUŁÓW HURTOWNI OGRODNICZEJ I AKCESORIÓW MOTORYZACYYJNYCH

Regulamin

Regulamin

Wstęp

  1. Sklep internetowy  www.rimkowalczyk.pl  prowadzony jest przez firmę RIM Kowalczyk Spółka Jawna,  zarejestrowaną pod adresem: Al. Krakowska 30, 05-090 Janki.
  2. Poniższy Regulamin określa zasady realizowania usług w sklepie internetowym www.rimkowalczyk.pl zwanym dalej Sklepem.
  3. Przyjmuje się, że Użytkownik składając zamówienie zapoznał się z treścią Regulaminu Sklepu i tym samym zaakceptował postanowienia w nim zawarte.
  4. Sklep prowadzi hurtową i detaliczną sprzedaż produktów na terenie Polski, realizując zamówienia złożone przez osoby fizyczne lub osoby prawne mające swój adres zamieszkania i siedzibę na terenie Polski.

Oferta i realizacja zamówień

 1. Ceny produktów umieszczonych na stronie są podane w złotych polskich w wariancie netto oraz brutto.
 2. Ceny zamieszczone przy produkcie nie zawierają informacji na temat kosztów przesyłki.
 3. Ceną wiążącą jest cena produktu podana na stronie Sklepu w chwili składania zamówienia przez Klienta.
 4. Informacja o całkowitej wartości zamówienia przedstawiona jest na stronie po dokonaniu przez Klienta wyboru formy dostawy i dokonania płatności.
 5. Po złożeniu zamówienia Klient otrzymuje e-mail, który zawiera ostateczne potwierdzenie wszystkich elementów zamówienia i zawarcia umowy.
 6. Jeżeli po złożeniu zamówienia Klient nie otrzyma maila potwierdzającego złożone zamówienie może to oznaczać źle wypełniony formularz. Obowiązek skontaktowania się ze Sklepem leży po stronie Klienta, a brak kontaktu w ciągu 5 dni roboczych oznacza anulowanie zamówienia.
 7. Sklep zastrzega sobie prawo do weryfikacji dokonanego zamówienia oraz jego anulowania jeśli jego treść budzi poważne wątpliwości.
 8. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych bądź wprowadzania w nich zmian oraz wycofania poszczególnych towarów z oferty bez wcześniejszego uprzedzenia. 
 9.  Gwarancja ważna tylko z dowodem zakupu (zawsze dołączamy paragon/fakturę VAT).

Dostawa towaru

Klient otrzymuje do wyboru (oprócz odbioru osobistego) 2 podstawowe formy dostarczenia towaru:

  1. PRZESYŁKA KURIERSKA -  Następuje po otrzymaniu przedpłaty na konto bankowe firmy (całej należnej kwoty za towar wraz z opłatą za przesyłkę wg cennika podanego przy zakupie). Towar dostarczany jest zazwyczaj w ciągu 24h od daty nadania przez Sprzedającego. Koszt przesyłki uzależniony jest od jej wagi oraz rozmiaru i podany w momencie składania zamówienia.

2. PRZESYŁKA KURIERSKA POBRANIOWA - Następuje po złożeniu zamówienia. Kurier pobiera opłatę w momencie doręczenia przesyłki. Koszt przesyłki uzależniony jest od jej wagi oraz rozmiaru i podany w momencie składania zamówienia. 

POCZTĘ POLSKĄ WYSYŁAMY W PONIEDZIAŁKI I CZWARTKI

3. PACZKA POCZTOWA EKONOMICZNA - najtańszy sposób wysyłki towaru. Towar zostanie wysłany Pocztą Polską po zaksięgowaniu wpłaty na konto pocztowe paczką pocztową ekonomiczną. Koszt przesyłki uzależniony jest od jej wagi oraz rozmiaru i podany w momencie składania zamówienia. Koszt przesyłki uzależniony jest od jej wagi oraz rozmiaru i podany w momencie składania zamówienia.

4. PACZKA POCZTOWA PRIORYTETOWA - Towar zostanie wysłany Pocztą Polską po zaksięgowaniu wpłaty na konto pocztowe paczka pocztową priorytetową. Koszt przesyłki uzależniony jest od jej wagi oraz rozmiaru i podany w momencie składania zamówienia.

5. LIST POLECONY -  Towar zostanie wysłany Pocztą Polską po zaksięgowaniu wpłaty na konto pocztowe listem poleconym. Aby towar mógł zostać przesłany listem poleconym waga towaru nie może przekroczyć 0.5 kg. Koszt przesyłki uzależniony jest od jej wagi oraz rozmiaru i podany w momencie składania zamówienia.

Termin realizacji

 1. W przypadku przesyłek kurierskich towar  wysyłany jest po zaksięgowaniu wpłaty na koncie bankowym. Towar dostarczany jest zazwyczaj w ciągu 24h od daty nadania przez Sprzedającego.
 2. W przypadku przesyłek Pocztą Polską - towar wysyłany jest po zaksięgowaniu wpłaty na koncie bankowym. Towar dostarczany jest zazwyczaj do 3 dni roboczych - w przypadku paczek pocztowych priorytetowych oraz do 7 dni roboczych - w przypadku paczek ekonomcznych.
 3. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za wydłużony czas dostawy spowodowany nagłym pogorszeniem pogody np. powodzie, śnieżyce itp. oraz okresem przedświątecznym powodującym kumulację zamówień uniemożliwiającym dostarczenie firmie kurierskiej towaru terminowo.

Płatności

1) PRZELEW na konto bankowe
 
Warianty dostawy:
- PRZESYŁKA KURIERSKA
-
PACZKA POCZTOWA EKONOMICZNA
- PACZKA POCZTOWA PRIORYTETOWA
- LIST POLECONY

Przesyłkę wysyłamy po zaksięgowaniu przelewu na naszym koncie. Jeśli wybiorą Państwo ten rodzaj płatności – należy wpłacić na nasze konto sumę równą wartości zamówienia wraz z kosztami przesyłki.

Dane do przelewu:      RIM Kowalczyk S.J.    Al. Krakowska 30    05-090 Janki

                                    Nr konta: 43 1240 1079 1111 0000 0195 7190 

W tytule przelewu wymagany jest: numer zamówienia internetowego.


2) POBRANIE

Wariant dostawy:
- Przesyłka kurierska pobraniowa


 Przesyłkę wysyłamy po złożeniu zamówienia. Za przesyłkę klient płaci kurierowi w momencie odbierania przesyłki.
3) GOTÓWKA
Wariant dostawy
- Odbiór osobisty
 Towar odbieramy osobiście - płatność gotówką.

Do każdego zamówienia wystawiany jest paragon bądź faktura VAT.

ZWROTY I REKLAMACJE

Klient po dokonaniu zakupu ma prawo do zwrotu towaru w ciągu 10 dni (licząc od daty nadania przesyłki) bez podania przyczyny zwrotu w ramach odstąpienia od umowy, według ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Towar który jest zwracany musi zostać odesłany w oryginalnym, niezniszczonym opakowaniu oraz nie będzie nosił żadnych śladów użytkowania i uszkodzenia. Klient zwraca towar na własny koszt. Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem. Do przesyłki zwrotnej należy dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy, swoje dane teleadresowe, konto bankowe na jakie ma zostać przekazana kwota za towar. Po otrzymaniu towaru firma zastrzega sobie okres 14 dniowy na sprawdzenie towaru, zgodności danych personalnych oraz analizę warunków zwrotu w odniesieniu do konkretnej transakcji. W przypadku pozytywnie rozpatrzonej procedury zwrotu należność zostanie przekazana na konto bankowe podane w oświadczeniu odstąpienia od umowy. Kwota podlegająca zwrotowi to wyłącznie cena/wartość odesłanego towaru. Koszty pierwotnej wysyłki do klienta ( z uwagi na to, że usługa została wykonana ) oraz przesyłki zwrotnej nie podlegają zwrotowi. W przypadku niezgodności towaru oraz niespełnieniu warunków zwrotu/ odstąpienia od umowy towar zostanie odesłany na koszt klienta.

W przypadku nie otrzymania towaru zgodnego z zamówieniem należy skontaktować się ze sprzedającym tylko i wyłącznie poprzez e-mail:  sklep@rimkowalczyk.pl . Po otrzymaniu takiej informacji zamówienie zostanie zweryfikowane ponownie oraz Klient otrzyma informację w ciągu 48 godzin, dotyczącą formy dostarczenia/wymiany towaru na zgodny z zamówieniem.

Reklamacja towaru może mieć miejsce tylko i wyłącznie w przypadku uszkodzeń fabrycznych lub wad produkcyjnych towaru. Reklamowany towar nie może nosić śladów uszkodzeń mechanicznych, samodzielnych napraw/demontażu. Towar należy odesłać na adres:

RIM KOWALCZYK Spółka Jawna

Al. Krakowska 30

05 – 090 Janki

z dopiskiem " REKLAMACJA".W przesyłce zwrotnej wraz z towarem należy bezwzględnie umieścić : dane teleadresowe Klienta, opis przyczyny reklamacji.

Nasza gwarancja bezpiecznych zakupów

Każdemu Klientowi przysługuje prawo odstąpienia od umowy i możliwość zwrotu towaru.

 1. Każdy zamówiony w Sklepie towar można zwrócić bez podawania przyczyny w ciągu 10 dni roboczych od otrzymania zrealizowanego zamówienia pod warunkiem, że towar będzie fabrycznie zapakowany, nie został rozpakowany z oryginalnego opakowania oraz wraz ze zwracanym towarem Sprzedawca otrzyma dowód zakupu (paragon bądź fakturę VAT).   Klient może zrezygnować z całości zamówienia lub z jego części.
 2. Jeśli Klient rezygnuje z towaru (zamowienia) zanim wyślemy towar wówczas zwracamy pełną kwotę za towar (zamówienie). Jeśli rezygnacja z towaru (zamówienia) następuje po doręczeniu przesyłki do Klienta lub w trakcie jej dostarczania przez Pocztę Polską lub Kuriera, koszty przesyłki ponosi Klient.
 3. Należność za odesłany towar (zamówienie) zwracamy w ciągu 10 dni, licząc od dnia odebrania przesyłki, jeśli zapłata za odebrany towar nastąpiła z góry.

 

Podmiotem świadczącym obsługę płatności online drogą elektroniczną jest Blue Media S.A.

hurtownia ogrodnicza

 Dostępne formy płatności:

Karty płatnicze:

* Visa
* Visa Electron
* MasterCard
* MasterCard Electronic
* Maestro

W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej zamawiającego.

 

RIM KOWALCZYK SP. J.
Al. Krakowska 30
05-090 Janki
www.rimkowalczyk.pl
KRS: 0000074156

NIP: 522-020-31-91
REGON: 006734602

OPISY PRODUKTÓW

SKLEP OGRODNICZY WARSZAWA

SKLEP INTERNETOWY ARTYKUŁY OGRODNICZE I AKCESORIA MOTORYZACYJNEZAPRASZAMY NA ZAKUPY DO NASZEGO SKLEPIKU INTERNETOWEGO NAJLEPSZE CENY RABATY PRZY WIĘKSZYCH ZAKUPACH

czytaj całość »

AKCESORIA DO GRILLOWANIA SKLEP INTERNETOWY

Wakacje, letnie upały, weekendowy relaks. Kto może ucieka do przydomowego ogródka, aby w ciszy i spokoju w otoczeniu najbliższych nabierać życiowej energii na długie zimowe miesiące. Szczęśliwy kto ma przy domu choćby najmniejszy ogródek lub przynajmniej taras. Kto nie ma ogrodu już planuje weekendowy wypad za miasto. Kto tylko może szuka sposobu wybrania się na zieloną trawkę.

czytaj całość »

NOWE WORKI JUTOWE

Worki jutowe są z nami już dziesiątki lat, choć do tej pory ich głównym przeznaczeniem było magazynowanie różnych produktów na drewnianych regałach piwnic i schowków. Wraz z modą na powrót do korzeni otworzyły się nimi nowe perspektywy na zupełnie nowe, lepsze zastosowania. Dzięki temu jutowe worki stały się popularne. W naszym sklepie nowe worki jutowe o wymiarach 50x80cm mogą Państwo kupić już  w cenie 3,92zł za sztukę.

czytaj całość »

AKCESORIA MOTORYZACYJNE SKLEP INTERNETOWY

Niezależnie od pory roku o samochód trzeba dbać. Czyste szyby, zadbany lakier, błyszczące zderzaki i lśniące czarne opony. Kiedy mamy dostęp do odpowiednich środków i kosmetyków utrzymanie auta w idealnym stanie nie jest wcale takie trudne. Trzeba tylko wiedzieć gdzie można zrobić zakupy motoryzacyjne bezpiecznie i nie przepłacając.

czytaj całość »

UNIWERSALNY SIEWNIK

Ręczny siewnik to niedrogie i bardzo praktyczne urządzenie wspomagające wiele pracochłonnych czynności związanych z przygotowaniem i pielęgnacją ogrodu. To proste urządzenie świetnie sprawdza się przy wysiewaniu trawy, nawożeniu przygotowywanych pod nasadzenia grządek i rozległych rabat. Zimą doskonale sprawdzi się też zimą do posypywania śliskiego podjazdu, czy przydomowych alejek.

czytaj całość »

DOMKI DLA OWADÓW

Duży wybór domków dla owadów dostępnych na rynku ogrodowych dodatków pozwala swobodnie wybrać wielkość i wzór najbardziej odpowiadający naszym oczekiwaniom. Ten wciąż niedoceniany element ogrodowego wyposażenia powinien posiadać w swojej ofercie każdy szanujący się sklep i hurtownia ogrodnicza. Domki i hotele dla pszczół powinni też docenić ogrodnicy i sadownicy.

czytaj całość »

SKLEP OGRODNICZY HURT ROŚLIN

SKLEP OGRODNICZY WARSZAWA HURT ROŚLIN 3.02.2017r od 12.00 NOWA DOSTAWA ROŚLIN DONICZKOWYCH PROSTO Z HOLANDII. Zapraszamy już w piątkek w naszej nowej ofercie dostępne będą rośliny doniczkowe prosto z giełdy kwiatowej w Holandii. Cały asortyment dostępny będzie w ilościach hurtowych do wyczerpania zapasów. Przy większych zakupach hurtowych możliwa dostawa naszym transportem na terenie całej Polski. Serdecznie Zapraszamy na zakupy.

czytaj całość »

LINKA HOLOWNICZA SKLEP INTERNETOWY

Linka holownicza, choć nie należy do wyposażenia obowiązkowego, jest bardzo przydatnym dodatkiem do standardowego wyposażenia pojazdu. Każdy kto choć raz utknął w zaspie, na grząskim poboczu, czy zwyczajnie z powodu słabego akumulatora nie mógł uruchomić silnika doceni jej posiadanie.

czytaj całość »

RABATY W NASZYM SKLEPIE OGRODNICZYM

Zapraszamy do rejestracji w naszym sklepie internetowym. Wszystkim użytkownikom sklepu oferujemy 15% rabatu już od kwoty zakupów 4000zł na wszystkie produkty. Rabat w wysokości 5% w naszej hurtowni udzielane są już od kwoty 500zł. Rabat 10% przysługuje klientom, którzy zrobią zakupy za minimum 2000zł.

czytaj całość »
Sklep internetowy hurtowni artykułów ogrodniczych i akcesoriów motoryzacyjnych RIM KOWALCZYK wykorzystuje platformę Shoper.pl
Sklep internetowy Shoper.pl