Produkt dnia
AKCESORIA Żaluzja aluminiowa antyszronowa 200x70

7,13 zł

5,80 zł

szt
K2 ALASKA 700ml atomizer - odmrażacz do szyb

13,41 zł

10,90 zł

szt.
WYPRZEDAŻ Miernik pH gleby i wilgotności

15,13 zł

12,30 zł

szt.
Producenci
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Praca

Zapraszamy do wysyłania swoich CV i dołączenia do grona pracowników firmy RIM Kowalczyk.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowiska:

 ZAOPATRZENIOWIEC

Opis stanowiska

  • zakup towarów w oparciu o bieżące zapotrzebowanie
  • negocjacje warunków zakupu
  • kontakt z dostawcami (polskimi i zagranicznymi), negocjowanie cen
  • pozyskiwanie nowych źródeł zaopatrzenia
  • nadzór nad transportem zamówionych towarów

Wymagania

  • bardzo dobre umiejętności negocjacyjne
  • doświadczenie na podobnych stanowisku
  • jęz. angielski w stopniu komunikatywnym
  • samodzielność i odpowiedzialność za powierzone obowiązki
  • umiejętności analityczne i organizacyjne
  • znajomość pakietu MS Office

Oferujemy

  • wysokie zarobki
  • stabilne zatrudnienie

 biuro@rimkowalczyk.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl