Produkt dnia
WYPRZEDAŻ Tunel szklarniowy 200x200cm 4m2 RIM

171,89 zł

139,75 zł

szt
Agrowłóknina BIAŁA 1x30mb 30g

20,69 zł

16,82 zł

szt.
Producenci
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Praca

Zapraszamy do wysyłania swoich CV i dołączenia do grona pracowników firmy RIM Kowalczyk.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowiska:

 ZAOPATRZENIOWIEC

Opis stanowiska

  • zakup towarów w oparciu o bieżące zapotrzebowanie
  • negocjacje warunków zakupu
  • kontakt z dostawcami (polskimi i zagranicznymi), negocjowanie cen
  • pozyskiwanie nowych źródeł zaopatrzenia
  • nadzór nad transportem zamówionych towarów

Wymagania

  • bardzo dobre umiejętności negocjacyjne
  • doświadczenie na podobnych stanowisku
  • jęz. angielski w stopniu komunikatywnym
  • samodzielność i odpowiedzialność za powierzone obowiązki
  • umiejętności analityczne i organizacyjne
  • znajomość pakietu MS Office

Oferujemy

  • wysokie zarobki
  • stabilne zatrudnienie

 biuro@rimkowalczyk.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl