Produkt dnia

CENNIK ARTYKUŁÓW

CENNIK DETALICZNY DOSTĘPNYCH W SKLEPIE INTERNETOWYM ARTYKUŁÓW HURTOWNI OGRODNICZEJ I AKCESORIÓW MOTORYZACYYJNYCH

Waluty

SIATKI PRZECIWKO KRETOM

Jak sobie poradzić z kretem na działce?

Metod na zwalczanie kretów jest kilka od tych najbardziej agresywnych, czyli posiadania w ogrodzie psa poprzez akustyczne odstraszacze i siatki zabezpieczające. Ich skuteczność jest bardzo różna i tak naprawdę zależy od wielu różnych czynników. Jeżeli trafimy na upartego osobnika, albo sąsiedzi równolegle z nami przystąpią do odstraszania to może się okazać, że mały intruz nie będzie miał się gdzie ewakuować. Warto pamiętać, że kret jako gatunek objęty jest ochroną więc trzeba zachować daleko posunięty umiar przy usuwaniu go z naszej posesji. Po odrzuceniu metod uznawanych powszechnie za niehumanitarne lub absolutnie nieskuteczne, pozostają nam właściwie cztery dość skuteczne metody ochrony ogródka przed szkodnikiem.

SIATKA PRZECIWKO KRETOM ROLA 20mb

SIATKA PRZECIWKO KRETOM W ROLCE 1x20mb

W CENIE 42,17ZŁ

HURTOWNIA OGRODNICZA RIM KOWALCZYK

SIATKA PRZECIWKO KRETOM ROLKA 20mb

SIATKA PRZECIWKO KRETOM W ROLCE 1x50mb

W CENIE 95,52ZŁ

HURTOWNIA OGRODNICZA RIM KOWALCZYK

Siatki ogrodnicze dostępne są z reguły w rolce szerokości 100cm o różnych długościach. Najpopularniejsze są warianty rolek 20 bm (w cenie 42,17zł) i 50 mb (w cenie 95,52zł) - HURTOWNIA OGRODNICZA RIM KOWALCZYK.PL

Polujący pies.

Jest jednym z najstarszych i bardzo skutecznych rozwiązań na pozbycie się wszelkich intruzów z posesji. Doskonale sprawdza się jako odstraszacz kotów, ptaków, jeży i oczywiście kretów. Szansa że pies upoluje kreta jest bardzo niewielka, jednak tu wystarcza sama czujna obecność psa, żeby kret poszukał bezpieczniejszego miejsca do życia niż nasz wypielęgnowany ogród. Jedyna wada to koszt utrzymania psa przeznaczonego tylko do odstraszania kretów, ale z drugiej strony pies jest najlepszym przyjacielem człowieka więc można przysłowiowo upiec dwie pieczenie na jednym ogniu.

Siatka przeciw kretom. Hurtownia ogrodnicza.

Siatka przeciwko kretom 200mb w rolce o szerokości 100cm w cenie 318,64zł. Sklep internetowy RIM Kowalczyk.pl

Akustyczne odstraszacze kretów.

Spędzające większość swojego życia pod ziemią krety mają bardzo wyczulony zmysł słuchu. Wszystkie naturalne odgłosy dochodzące do nich ze środowiska na powierzchni są informacją, że jest bezpiecznie. Każdy nietypowy, głośny, niepokojący czy natarczywy hałas może zostać potraktowany przez kreta jako stałe zagrożenie i i tym samym zmusić go do poszukania innego miejsca do zamieszkania. Wady? Akustyczny bateryjny odstraszacz kretów kosztuje około 50-100zł i trzeba w nim wymieniać baterie. Do tego nawet całkowicie wkopany w ziemię jest słyszalny na powierzchni i nie każdemu będzie to odpowiadało. No ale baterie zawsze można wyjąć na czas poobiedniej drzemki.

Odstraszające środki chemiczne.

Są na rynku preparaty chemiczne służące do odstraszania kretów, ale ich stosowanie jest dość uciążliwe, szczególnie że specyfik trzeba rozsypywać regularnie w bardzo wielu miejscach a czynność dodatkowo powtarzać po większych opadach deszczu. Kosztują kilkanaście złotych, ale ich zużycie może być dość duże, a skuteczność dyskusyjna.

SIATKA PRZECIW KRETOM ROLKA 1x50mDostępna w naszym sklepie internetowym siatka przeciwko kretom 50bm w rolce o szerokości 100cm w cenie 273,34zł. RIM Kowalczyk.pl

Siatki do ochrony przed kretami.

Na koniec jedna z najskuteczniejszych metod na całkowite i długotrwałe pozbycie się kreta z posesji, czyli siatka ochronna. Stu procentowo skuteczna nawet na najbardziej uparte osobniki, dla których jest barierą absolutnie nie do pokonania. Są dwie szkoły układania siaki przeciwko kretom. Prostsza to wkopanie siatki pionowo wzdłuż ogrodzenia, jednak może się zdarzyć że kret przejdzie pod siatką. Trudniejsza to rozłożenie siatki poziomo, jednak w tym celu musimy zwinąć wszystkie rabatki i trawnik. Można też robić to sukcesywnie układając wąskie pasy siatki wszędzie tam gdzie akurat przebudowujemy ogród. A jakie wady ma zastosowanie siatki przeciwko kretom? Niestety dla absolutnej skuteczności trzeba zabezpieczyć wszystkie miejsca które chcemy ochronić. Inaczej mówiąc trzeba siatkę ułożyć pod trawnikiem, pod rabatkami i pod grządkami. Głębokość umieszczenia siatki to od około 10-15cm pod trawnikiem do nawet 30-40cm pod grządkami i rabatami. Aby nie musieć walczyć z siatką za każdym razem przy przekopywaniu grządek.

RIM Kowalczyk

hurtownia ogrodnicza i motoryzacyjna

Uwaga: Wszystkie teksty na stronie są własnością firmy RIM Kowalczyk i podlegają ochronie na podstawie ustawy o prawach autorskich. Wykorzystywanie, kopiowanie i powielanie bez zgody autora zabronione.


RIM Kowalczyk Hurtownia ogrodnicza RIM Kowalczyk sklep ogrodniczy RIM Kowalczyk sklep internetowy
RIM KOWALCZYK HURTOWNIA OGRODNICZA RIM KOWALCZYK SKLEP OGRODNICZY RIM KOWALCZYK SKLEP INTERNETOWY
RIM Kowalczyk chemia basenowa Hurtownia Ogrodnicza sklep ogrodniczy
RIM KOWALCZYK CHEMIA BASEONOWA RIM KOWALCZYK HURTOWNIA OGRODNICZA RIM KOWALCZYK SKLEP OGRODNICZY

 

RIM Kowalczyk Hurtownia motoryzacyjna RIM Kowalczyk akcesoria motoryzacyjne
RIM Kowalczyk kosemtyki samochodowe Kosmetyki  samochodowe
Hurtownia ogrodnicza Sklep internetowy
RIM Kowalczyk sklep motoryzacyjny RIM Kowalczyk kosmetyki samochodowe

 

KATEGORIE PRODUKTÓW

OPISY PRODUKTÓW

SKLEP OGRODNICZY WARSZAWA

SKLEP INTERNETOWY ARTYKUŁY OGRODNICZE I AKCESORIA MOTORYZACYJNEZAPRASZAMY NA ZAKUPY DO NASZEGO SKLEPIKU INTERNETOWEGO NAJLEPSZE CENY RABATY PRZY WIĘKSZYCH ZAKUPACH

czytaj całość »

AKCESORIA DO GRILLOWANIA SKLEP INTERNETOWY

Wakacje, letnie upały, weekendowy relaks. Kto może ucieka do przydomowego ogródka, aby w ciszy i spokoju w otoczeniu najbliższych nabierać życiowej energii na długie zimowe miesiące. Szczęśliwy kto ma przy domu choćby najmniejszy ogródek lub przynajmniej taras. Kto nie ma ogrodu już planuje weekendowy wypad za miasto. Kto tylko może szuka sposobu wybrania się na zieloną trawkę.

czytaj całość »

NOWE WORKI JUTOWE

Worki jutowe są z nami już dziesiątki lat, choć do tej pory ich głównym przeznaczeniem było magazynowanie różnych produktów na drewnianych regałach piwnic i schowków. Wraz z modą na powrót do korzeni otworzyły się nimi nowe perspektywy na zupełnie nowe, lepsze zastosowania. Dzięki temu jutowe worki stały się popularne. W naszym sklepie nowe worki jutowe o wymiarach 50x80cm mogą Państwo kupić już  w cenie 3,92zł za sztukę.

czytaj całość »

AKCESORIA MOTORYZACYJNE SKLEP INTERNETOWY

Niezależnie od pory roku o samochód trzeba dbać. Czyste szyby, zadbany lakier, błyszczące zderzaki i lśniące czarne opony. Kiedy mamy dostęp do odpowiednich środków i kosmetyków utrzymanie auta w idealnym stanie nie jest wcale takie trudne. Trzeba tylko wiedzieć gdzie można zrobić zakupy motoryzacyjne bezpiecznie i nie przepłacając.

czytaj całość »

UNIWERSALNY SIEWNIK

Ręczny siewnik to niedrogie i bardzo praktyczne urządzenie wspomagające wiele pracochłonnych czynności związanych z przygotowaniem i pielęgnacją ogrodu. To proste urządzenie świetnie sprawdza się przy wysiewaniu trawy, nawożeniu przygotowywanych pod nasadzenia grządek i rozległych rabat. Zimą doskonale sprawdzi się też zimą do posypywania śliskiego podjazdu, czy przydomowych alejek.

czytaj całość »

DOMKI DLA OWADÓW

Duży wybór domków dla owadów dostępnych na rynku ogrodowych dodatków pozwala swobodnie wybrać wielkość i wzór najbardziej odpowiadający naszym oczekiwaniom. Ten wciąż niedoceniany element ogrodowego wyposażenia powinien posiadać w swojej ofercie każdy szanujący się sklep i hurtownia ogrodnicza. Domki i hotele dla pszczół powinni też docenić ogrodnicy i sadownicy.

czytaj całość »

SKLEP OGRODNICZY HURT ROŚLIN

SKLEP OGRODNICZY WARSZAWA HURT ROŚLIN 3.02.2017r od 12.00 NOWA DOSTAWA ROŚLIN DONICZKOWYCH PROSTO Z HOLANDII. Zapraszamy już w piątkek w naszej nowej ofercie dostępne będą rośliny doniczkowe prosto z giełdy kwiatowej w Holandii. Cały asortyment dostępny będzie w ilościach hurtowych do wyczerpania zapasów. Przy większych zakupach hurtowych możliwa dostawa naszym transportem na terenie całej Polski. Serdecznie Zapraszamy na zakupy.

czytaj całość »

LINKA HOLOWNICZA SKLEP INTERNETOWY

Linka holownicza, choć nie należy do wyposażenia obowiązkowego, jest bardzo przydatnym dodatkiem do standardowego wyposażenia pojazdu. Każdy kto choć raz utknął w zaspie, na grząskim poboczu, czy zwyczajnie z powodu słabego akumulatora nie mógł uruchomić silnika doceni jej posiadanie.

czytaj całość »

RABATY W NASZYM SKLEPIE OGRODNICZYM

Zapraszamy do rejestracji w naszym sklepie internetowym. Wszystkim użytkownikom sklepu oferujemy 15% rabatu już od kwoty zakupów 4000zł na wszystkie produkty. Rabat w wysokości 5% w naszej hurtowni udzielane są już od kwoty 500zł. Rabat 10% przysługuje klientom, którzy zrobią zakupy za minimum 2000zł.

czytaj całość »
Sklep internetowy hurtowni artykułów ogrodniczych i akcesoriów motoryzacyjnych RIM KOWALCZYK wykorzystuje platformę Shoper.pl
Sklep internetowy Shoper.pl