Produkt dnia

CENNIK ARTYKUŁÓW

CENNIK DETALICZNY DOSTĘPNYCH W SKLEPIE INTERNETOWYM ARTYKUŁÓW HURTOWNI OGRODNICZEJ I AKCESORIÓW MOTORYZACYYJNYCH

Waluty

SAMOCHODOWA ŚCIĄGACZKA DO WODY

Skrobaczka do szyb HURTOWNIA AKCESORIA MOTORYZACYJNE RIM KowalczykWbrew powszechnej opinii kierowców ściągaczka ze skrobaczką do szyb, lub jak kto woli skrobaczko ściągaczka przydaje się w samochodzie przez cały rok. Nie tylko zimową porą przydaje się "coś" co pomoże usunąć wilgotny osad z szyb. Ten prosty przyrząd doskonale sprawdzi się również wiosną i latem, kiedy poranne mgły i rosa mocno dają się we znaki kierowcom spieszącym do pracy. A nie każdy z nas ma warunki do przechowywania samochodu pod dachem. Ale wszystkim bezdomnym samochodom we znaki daje się rosa osiadająca na szybach. Wszechobecna poranna wilgoć i pokryte nią szyby to zmora wielu kierowców. Warto też wziąć pod uwagę, że rozświetlone ostrym porannym słońcem mokre od wilgoci szyby, mocno ograniczają widoczność, no i do tego jeszcze świecące prosto w oczy ostre poranne słońce. Lepiej nie ryzykować. Ogrzewanie przedniej i tylnej szyby pomaga wprawdzie odzyskać widoczność do przodu i do tyłu niestety wymaga czasu, którego w porannym pośpiechu nie mamy zbyt dużo. A co zrobić z bocznymi szybami? W nowych autach z nowymi uszczelkami zgarniającymi pomaga otwarcie i zamknięcie okien. Metoda ta ma jeden duży minus, do mokrych szyb samochodu doskonale kleją się ostre drobinki piasku, które potrafią porysować szyby. W starszych autach zużyte uszczelki dużo gorzej sobie radzą z usuwania wody więc nawet kilkukrotne otwieranie i zamykanie okien nie wiele pomaga.  Zimą można się poratować kartą kredytową lub bankomatową, ale co zrobić latem? Niektórzy radzą sobie za pomocą zdjętego z własnego auta piórka wycieraczki do szyb. Można się tak wspomóc tylko okazjonalnie ponieważ plastikowe mocowanie z całą pewnością nie wytrzyma wielokrotnego zapinania i w końcu będzie trzeba kupić nową wycieraczkę. A wystarczyłoby przez cały rok wozić ze sobą "zimową" skrobaczko-ściągaczkę i posiłkować się jej miękkim gumowym piórkiem. W końcu proste rozwiązania są najlepsze, do tego całoroczna skrobaczko-ściągaczka na dłuższą metę wychodzi dużo taniej.

Skrobaczka do szyb HURTOWNIA AKCESORIA MOTORYZACYJNE RIM Kowalczyk Skrobaczka do szyb HURTOWNIA AKCESORIA MOTORYZACYJNE RIM Kowalczyk  

 

Najprostsze skrobaczko-ściągaczki do szyb w sklepie internetowym kosztują około złotówki, te bardziej "gadżeciarskie" np. popularny "banan" w czterech kolorach można kupić w cenie poniżej dwóch złotych - hurtownia akcesoriów motoryzacyjnych RIM Kowalczyk

Chociaż do wielu prostych samochodowych czynności nie przywiązujemy większej wagi to warto wiedzieć w jaki sposób prowadzić piórko ściągaczki, aby to zrobić szybko sprawnie i bez smug. Wprawieni użytkownicy potrafią wprawnym ruchem usunąć wodę ze wszystkich szyb samochodu w kilkanaście sekund. Prosta i równa krawędź piórka skrobaczko - ściągaczki niejako wymusza siłę nacisku oraz sposób prowadzania jej po powierzchni szyby, która w bardzo niewielu samochodach jest prawie płaska. Większość współczesnych aut posiada bardzo mocno wyprofilowane szkła okien, podyktowane jest to aerodynamiką i designem nowoczesnych samochodów. Stanowczo odradzamy używanie do ściągania wody szerokiej tzw. domowej ściągaczki, która najczęściej posiada twardą stalową obsadę z ostrymi krawędziami, która może uszkodzić uszczelki a nawet porysować szyby. Zapraszamy na zakupy, nasz sklep internetowy czeka.

 

RIM Kowalczyk

hurtownia ogrodnicza i motoryzacyjna

Uwaga: Wszystkie teksty na stronie są własnością firmy RIM Kowalczyk i podlegają ochronie na podstawie ustawy o prawach autorskich. Wykorzystywanie, kopiowanie i powielanie bez zgody autora zabronione.

 


RIM Kowalczyk Hurtownia ogrodnicza RIM Kowalczyk sklep ogrodniczy RIM Kowalczyk sklep internetowy
RIM KOWALCZYK HURTOWNIA OGRODNICZA RIM KOWALCZYK SKLEP OGRODNICZY RIM KOWALCZYK SKLEP INTERNETOWY
RIM Kowalczyk chemia basenowa Hurtownia Ogrodnicza sklep ogrodniczy
RIM KOWALCZYK CHEMIA BASEONOWA RIM KOWALCZYK HURTOWNIA OGRODNICZA RIM KOWALCZYK SKLEP OGRODNICZY

 

RIM Kowalczyk Hurtownia motoryzacyjna RIM Kowalczyk akcesoria motoryzacyjne
RIM Kowalczyk kosemtyki samochodowe Kosmetyki  samochodowe
Hurtownia ogrodnicza Sklep internetowy
RIM Kowalczyk sklep motoryzacyjny RIM Kowalczyk kosmetyki samochodowe

 

KATEGORIE PRODUKTÓW

OPISY PRODUKTÓW

SKLEP OGRODNICZY WARSZAWA

SKLEP INTERNETOWY ARTYKUŁY OGRODNICZE I AKCESORIA MOTORYZACYJNEZAPRASZAMY NA ZAKUPY DO NASZEGO SKLEPIKU INTERNETOWEGO NAJLEPSZE CENY RABATY PRZY WIĘKSZYCH ZAKUPACH

czytaj całość »

AKCESORIA DO GRILLOWANIA SKLEP INTERNETOWY

Wakacje, letnie upały, weekendowy relaks. Kto może ucieka do przydomowego ogródka, aby w ciszy i spokoju w otoczeniu najbliższych nabierać życiowej energii na długie zimowe miesiące. Szczęśliwy kto ma przy domu choćby najmniejszy ogródek lub przynajmniej taras. Kto nie ma ogrodu już planuje weekendowy wypad za miasto. Kto tylko może szuka sposobu wybrania się na zieloną trawkę.

czytaj całość »

NOWE WORKI JUTOWE

Worki jutowe są z nami już dziesiątki lat, choć do tej pory ich głównym przeznaczeniem było magazynowanie różnych produktów na drewnianych regałach piwnic i schowków. Wraz z modą na powrót do korzeni otworzyły się nimi nowe perspektywy na zupełnie nowe, lepsze zastosowania. Dzięki temu jutowe worki stały się popularne. W naszym sklepie nowe worki jutowe o wymiarach 50x80cm mogą Państwo kupić już  w cenie 3,92zł za sztukę.

czytaj całość »

AKCESORIA MOTORYZACYJNE SKLEP INTERNETOWY

Niezależnie od pory roku o samochód trzeba dbać. Czyste szyby, zadbany lakier, błyszczące zderzaki i lśniące czarne opony. Kiedy mamy dostęp do odpowiednich środków i kosmetyków utrzymanie auta w idealnym stanie nie jest wcale takie trudne. Trzeba tylko wiedzieć gdzie można zrobić zakupy motoryzacyjne bezpiecznie i nie przepłacając.

czytaj całość »

UNIWERSALNY SIEWNIK

Ręczny siewnik to niedrogie i bardzo praktyczne urządzenie wspomagające wiele pracochłonnych czynności związanych z przygotowaniem i pielęgnacją ogrodu. To proste urządzenie świetnie sprawdza się przy wysiewaniu trawy, nawożeniu przygotowywanych pod nasadzenia grządek i rozległych rabat. Zimą doskonale sprawdzi się też zimą do posypywania śliskiego podjazdu, czy przydomowych alejek.

czytaj całość »

DOMKI DLA OWADÓW

Duży wybór domków dla owadów dostępnych na rynku ogrodowych dodatków pozwala swobodnie wybrać wielkość i wzór najbardziej odpowiadający naszym oczekiwaniom. Ten wciąż niedoceniany element ogrodowego wyposażenia powinien posiadać w swojej ofercie każdy szanujący się sklep i hurtownia ogrodnicza. Domki i hotele dla pszczół powinni też docenić ogrodnicy i sadownicy.

czytaj całość »

SKLEP OGRODNICZY HURT ROŚLIN

SKLEP OGRODNICZY WARSZAWA HURT ROŚLIN 3.02.2017r od 12.00 NOWA DOSTAWA ROŚLIN DONICZKOWYCH PROSTO Z HOLANDII. Zapraszamy już w piątkek w naszej nowej ofercie dostępne będą rośliny doniczkowe prosto z giełdy kwiatowej w Holandii. Cały asortyment dostępny będzie w ilościach hurtowych do wyczerpania zapasów. Przy większych zakupach hurtowych możliwa dostawa naszym transportem na terenie całej Polski. Serdecznie Zapraszamy na zakupy.

czytaj całość »

LINKA HOLOWNICZA SKLEP INTERNETOWY

Linka holownicza, choć nie należy do wyposażenia obowiązkowego, jest bardzo przydatnym dodatkiem do standardowego wyposażenia pojazdu. Każdy kto choć raz utknął w zaspie, na grząskim poboczu, czy zwyczajnie z powodu słabego akumulatora nie mógł uruchomić silnika doceni jej posiadanie.

czytaj całość »

RABATY W NASZYM SKLEPIE OGRODNICZYM

Zapraszamy do rejestracji w naszym sklepie internetowym. Wszystkim użytkownikom sklepu oferujemy 15% rabatu już od kwoty zakupów 4000zł na wszystkie produkty. Rabat w wysokości 5% w naszej hurtowni udzielane są już od kwoty 500zł. Rabat 10% przysługuje klientom, którzy zrobią zakupy za minimum 2000zł.

czytaj całość »
Sklep internetowy hurtowni artykułów ogrodniczych i akcesoriów motoryzacyjnych RIM KOWALCZYK wykorzystuje platformę Shoper.pl
Sklep internetowy Shoper.pl