CENNIK ARTYKUŁÓW

CENNIK DETALICZNY DOSTĘPNYCH W SKLEPIE INTERNETOWYM ARTYKUŁÓW HURTOWNI OGRODNICZEJ I AKCESORIÓW MOTORYZACYYJNYCH

Waluty

PALISADY OGRODOWE I OBRZEŻA SKLEP INTERNETOWY

Prawdziwy Ogród to nie tylko gładki jak stół trawnik i szpaler pracowicie wyszlifowanych Tuj wzdłuż siatkowego ogrodzenia. Stworzenie idealnego ogrodu to wielka sztuka, ale przede wszystkim olbrzymi nakład pracy. Właściwie zakomponowany ogród składa się z wielu współgrających ze sobą elementów składających się w jedną doskonałą układankę. Posiada wydzielone, ale jednocześnie przenikające się strefy komunikacji i relaksu, a także strefy zarezerwowane dla miłych oczom roślin, a nawet strefy tematyczne i place zabaw dla dzieci. Nawet ogród idealny wymaga nieustannej pielęgnacji i dbania o zachowanie idealnego wyglądu. Niestety z biegiem czasu pracowicie wytyczone przez ogrodnika granice stref zaczynają się zacierać. Idealne krawędzie chodniczków, dzikich ścieżek i rabat kwiatowych coraz bardziej zanikają. Wtedy od początku trzeba na nowo pracowicie wytyczać krawędzie, podcinać trawniki.

Palisada ogrodowa hurtownia ogrodnicza RIM KowalczykLekka palisada ogrodowa dostępna w naszym sklepie internetowym.

Rozwiązaniem jest trwałe wytyczenie krawędzi za pomocą betonowych obrzeży i palisad lub kamieni ogrodowych pracowicie ułożonych zgodnie z wizją ogrodnika. Rynek artykułów ogrodowych i ogrodniczych oferuje bardzo szeroki asortyment betonowych elementów obrzeżnych i krawędziowych odlewanych w odformowywanych w dużej palecie kolorystycznej. Wprawdzie betonowe prefabrykowane elementy są bardzo estetyczne i trwałe, jednak są również w skali globalnej całego ogrodu bardzo drogie. Obok wysokiego kosztu są jeszcze dość ciężkie, a przez to trudne do wykonania dla jednej osoby.

Obrzeże trawnikowe hurtownia ogrodnicza i sklep internetowy RIM Kowalczyk Warszawa

Lekkie obrzeże trawnikowe dostępne w naszym sklepie.

Dużo lepszym i tańszym rozwiązaniem są elementy prefabrykowane z plastiku. Estetyczne, lekkie, tanie w zakupie i bardzo łatwe do ułożenia w ogródku. Ich niska waga sprawia, że co roku w czasie wiosennych porządków można bez wysiłku i dodatkowych kosztów na nowo aranżować ogródek i ścieżki. Ogromną zaletą lekkich plastikowych palisad, docenianą szczególnie przez rodziców  małych dzieci jest to, że potknięcie o nie nie grozi bolesnymi obtarciami, ani złamaniami, jak w przypadku palisad betonowych. Są miękkie, elastyczne i podatne na odkształcenia toteż świetnie sprawdzają się w ogródkach, w których bawią się dzieci. Lekkie palisady ogrodowe wykonane są w formie odlewów o długości 2,5 metra, ale bez problemu można je docinać na żądany wymiar. Wysokość ponad poziom terenu wynosi 12cm, a głębokość na jaką zagłębione są w grunt to około 10cm. Palisada ogrodowa występuje w trzech podstawowych kolorach brązowym, zielonym, czarnym, można ją też pomalować na dowolny kolor. Plastik z którego są wykonane jest odporny zarówno na wysokie jak i niskie temperatury oraz niszczące promieniowanie słoneczne. Świetnie nadają się do formowania krawędzi ścieżek, trawników, klombów, skalniaków i ziemnych rabat.

Wszystkie opisane w artykule produkty są dostępne w naszym sklepie internetowym w ilościach hurtowych i detalicznych. Zapraszamy.

RIM Kowalczyk

hurtownia ogrodnicza i motoryzacyjna

Uwaga: Wszystkie teksty na stronie są własnością firmy RIM Kowalczyk i podlegają ochronie na podstawie ustawy o prawach autorskich. Wykorzystywanie, kopiowanie i powielanie bez zgody autora zabronione.


RIM Kowalczyk Hurtownia ogrodnicza RIM Kowalczyk sklep ogrodniczy RIM Kowalczyk sklep internetowy
RIM KOWALCZYK HURTOWNIA OGRODNICZA RIM KOWALCZYK SKLEP OGRODNICZY RIM KOWALCZYK SKLEP INTERNETOWY
RIM Kowalczyk chemia basenowa Hurtownia Ogrodnicza sklep ogrodniczy
RIM KOWALCZYK CHEMIA BASEONOWA RIM KOWALCZYK HURTOWNIA OGRODNICZA RIM KOWALCZYK SKLEP OGRODNICZY

 

RIM Kowalczyk Hurtownia motoryzacyjna RIM Kowalczyk akcesoria motoryzacyjne
RIM Kowalczyk kosemtyki samochodowe Kosmetyki  samochodowe
Hurtownia ogrodnicza Sklep internetowy
RIM Kowalczyk sklep motoryzacyjny RIM Kowalczyk kosmetyki samochodowe

 

KATEGORIE PRODUKTÓW

OPISY PRODUKTÓW

SKLEP OGRODNICZY WARSZAWA

SKLEP INTERNETOWY ARTYKUŁY OGRODNICZE I AKCESORIA MOTORYZACYJNEZAPRASZAMY NA ZAKUPY DO NASZEGO SKLEPIKU INTERNETOWEGO NAJLEPSZE CENY RABATY PRZY WIĘKSZYCH ZAKUPACH

czytaj całość »

AKCESORIA DO GRILLOWANIA SKLEP INTERNETOWY

Wakacje, letnie upały, weekendowy relaks. Kto może ucieka do przydomowego ogródka, aby w ciszy i spokoju w otoczeniu najbliższych nabierać życiowej energii na długie zimowe miesiące. Szczęśliwy kto ma przy domu choćby najmniejszy ogródek lub przynajmniej taras. Kto nie ma ogrodu już planuje weekendowy wypad za miasto. Kto tylko może szuka sposobu wybrania się na zieloną trawkę.

czytaj całość »

NOWE WORKI JUTOWE

Worki jutowe są z nami już dziesiątki lat, choć do tej pory ich głównym przeznaczeniem było magazynowanie różnych produktów na drewnianych regałach piwnic i schowków. Wraz z modą na powrót do korzeni otworzyły się nimi nowe perspektywy na zupełnie nowe, lepsze zastosowania. Dzięki temu jutowe worki stały się popularne. W naszym sklepie nowe worki jutowe o wymiarach 50x80cm mogą Państwo kupić już  w cenie 3,92zł za sztukę.

czytaj całość »

AKCESORIA MOTORYZACYJNE SKLEP INTERNETOWY

Niezależnie od pory roku o samochód trzeba dbać. Czyste szyby, zadbany lakier, błyszczące zderzaki i lśniące czarne opony. Kiedy mamy dostęp do odpowiednich środków i kosmetyków utrzymanie auta w idealnym stanie nie jest wcale takie trudne. Trzeba tylko wiedzieć gdzie można zrobić zakupy motoryzacyjne bezpiecznie i nie przepłacając.

czytaj całość »

UNIWERSALNY SIEWNIK

Ręczny siewnik to niedrogie i bardzo praktyczne urządzenie wspomagające wiele pracochłonnych czynności związanych z przygotowaniem i pielęgnacją ogrodu. To proste urządzenie świetnie sprawdza się przy wysiewaniu trawy, nawożeniu przygotowywanych pod nasadzenia grządek i rozległych rabat. Zimą doskonale sprawdzi się też zimą do posypywania śliskiego podjazdu, czy przydomowych alejek.

czytaj całość »

DOMKI DLA OWADÓW

Duży wybór domków dla owadów dostępnych na rynku ogrodowych dodatków pozwala swobodnie wybrać wielkość i wzór najbardziej odpowiadający naszym oczekiwaniom. Ten wciąż niedoceniany element ogrodowego wyposażenia powinien posiadać w swojej ofercie każdy szanujący się sklep i hurtownia ogrodnicza. Domki i hotele dla pszczół powinni też docenić ogrodnicy i sadownicy.

czytaj całość »

SKLEP OGRODNICZY HURT ROŚLIN

SKLEP OGRODNICZY WARSZAWA HURT ROŚLIN 3.02.2017r od 12.00 NOWA DOSTAWA ROŚLIN DONICZKOWYCH PROSTO Z HOLANDII. Zapraszamy już w piątkek w naszej nowej ofercie dostępne będą rośliny doniczkowe prosto z giełdy kwiatowej w Holandii. Cały asortyment dostępny będzie w ilościach hurtowych do wyczerpania zapasów. Przy większych zakupach hurtowych możliwa dostawa naszym transportem na terenie całej Polski. Serdecznie Zapraszamy na zakupy.

czytaj całość »

LINKA HOLOWNICZA SKLEP INTERNETOWY

Linka holownicza, choć nie należy do wyposażenia obowiązkowego, jest bardzo przydatnym dodatkiem do standardowego wyposażenia pojazdu. Każdy kto choć raz utknął w zaspie, na grząskim poboczu, czy zwyczajnie z powodu słabego akumulatora nie mógł uruchomić silnika doceni jej posiadanie.

czytaj całość »

RABATY W NASZYM SKLEPIE OGRODNICZYM

Zapraszamy do rejestracji w naszym sklepie internetowym. Wszystkim użytkownikom sklepu oferujemy 15% rabatu już od kwoty zakupów 4000zł na wszystkie produkty. Rabat w wysokości 5% w naszej hurtowni udzielane są już od kwoty 500zł. Rabat 10% przysługuje klientom, którzy zrobią zakupy za minimum 2000zł.

czytaj całość »
Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy hurtowni artykułów ogrodniczych i akcesoriów motoryzacyjnych RIM KOWALCZYK wykorzystuje platformę Shoper.pl
Sklep internetowy Shoper.pl