CENNIK ARTYKUŁÓW

CENNIK DETALICZNY DOSTĘPNYCH W SKLEPIE INTERNETOWYM ARTYKUŁÓW HURTOWNI OGRODNICZEJ I AKCESORIÓW MOTORYZACYYJNYCH

Waluty

NASIONA ROŚLIN MIODODAJNYCH

Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu klientów rozszerzyliśmy dostępny w naszej hurtowni asortyment nasion o nasiona roślin miododajnych PNOS. W ilościach hurtowych dostępne są między innymi nasiona Żmijowca, Wiesiołka Żółtego, Szałwi, Słonecznika, Rozchodnika, Orlika, Onętka, Lawendy, Kocimiętki, Jeżówki, Dzwonka, Dyni, Czarnuszki Damasceńskiej i Chabra Bławatka. Informacja o cenach hurtowych dostępna jest po zapytaniu telefonicznym pod numerem (22) 720 06 84.

Tworząc swój własny ogród doskonały trzeba umiejętnie wyważyć tworzące go elementy i składniki. Każda z roślin kompozycji ogrodu poza wyglądem spełnia swoją niezwykle ważną funkcję. Poszczególne elementy tej ogrodniczej układanki tworzą zieloną posadzkę, zielone parawany, a także zielone dachy. Ta jednolita zieloność zostaje złamana w naturalny sposób w porach kwitnienia roślin. Dzięki temu od wczesnej wiosny do późnej jesieni towarzyszy nam w ogrodzie feria barw. Poza radością dla naszych oczu i zmysłów zjawisko to ma na celu przedłużenie życia roślinnych gatunków. Same rośliny najzwyczajniej w świecie zapraszają w ten sposób owady, a przede wszystkim pszczoły do wnętrza swych kwiatów. Warto pamiętać, że bez pszczół nawet najbardziej kolorowe kwiaty nigdy nie zamienią się w owoce, a te nie wydadzą nasion. Dlatego dla dobra naszego ogrodu warto nieco dopomóc przyrodzie sadząc rośliny miododajne, które przyciągną pszczoły.

ROŚLINY MIODODAJNE

Czym są rośliny potocznie nazywane miododajnymi?

Rośliny miododajne to ogromna grupa drzew, krzewów i bylin charakteryzujących się bardzo silnymi walorami zapachowymi oraz bogatą gamą kolorów kwiatostanów mających dostarczyć pszczołom pożywienia. Cechą charakterystyczną tych roślin poza bardzo intensywnymi wabiącymi owady zapachami są też wyjątkowo długie i obfite okresy kwitnienia. Te specyficzne miododajne cechy sprawiają, że pszczoły gotowe są pokonywać ogromne odległości w poszukiwaniu tych roślin. Produkowane przez nie nektar i pyłki są przecież głównym pożywieniem zarówno dzikich jak i hodowlanych pszczół. Bogate w cukry nektary są głównym źródłem energii owadów. Pyłki kwiatowe dostarczają białka niezbędnego dla rozwoju pszczelich larw. Warto wiedzieć, że trzecim składnikiem pszczelej diety jest spadź nie pochodząca od roślin miododajnych, będąca pochodną działalności mszyc. Rośliny miododajne w naszym ogrodzie sprawiają, że od wczesnej wiosny do późnej jesieni pszczoły będą chętnie odwiedzały nasz ogród stymulując kwitnienie i owocowanie naszych upraw ogrodniczych.

NASIONA ROŚLIN MIODODAJNYCH

Najpopularniejsze rośliny miododajne dostępne w naszym sklepie i hurtowni:

PNOS Nasiona miododajne Żmijowiec gr.M1 1g

 PNOS Nasiona miododajne Wiesiołek żółty gr.M1 0,3g

 PNOS Nasiona miododajne Szałwia błyszcząca czerwona gr.M1 0,5g

 PNOS Nasiona miododajne Słonecznik ogrodowy mieszany gr.M1 1,5g

 PNOS Nasiona miododajne Rozchodnik gr.M4 0,2g

 PNOS Nasiona miododajne Orlik Scott Elliott's mieszany gr.M3 1,5g

 PNOS Nasiona miododajne Onętek sensation mieszany gr.M1 1,5g

 PNOS Nasiona miododajne Lawenda lekarska gr.M3 0,2g

 PNOS Nasiona miododajne Kocimiętka niebieska gr.M2 0,5g

 PNOS Nasiona miododajne Jeżówka purpurowa gr.M1 1g

 PNOS Nasiona miododajne Dzwonek ogrodowy mieszany gr.M1 1g

 PNOS Nasiona miododajne Dynia ozdobna mieszana gr.M1 2g

 PNOS Nasiona miododajne Czarnuszka damasceńska mieszana gr.M1 1g

 PNOS Nasiona miododajne Chaber bławatek gr.M1 1g

Najpopularniejsze rośliny miododajne dostępne w naszym sklepie i hurtowni:

RIM Kowalczyk

hurtownia ogrodnicza i motoryzacyjna

Uwaga: Wszystkie teksty na stronie są własnością firmy RIM Kowalczyk i podlegają ochronie na podstawie ustawy o prawach autorskich. Wykorzystywanie, kopiowanie i powielanie bez zgody autora zabronione.

 

RIM Kowalczyk Hurtownia ogrodnicza RIM Kowalczyk sklep ogrodniczy RIM Kowalczyk sklep internetowy
RIM KOWALCZYK HURTOWNIA OGRODNICZA RIM KOWALCZYK SKLEP OGRODNICZY RIM KOWALCZYK SKLEP INTERNETOWY
RIM Kowalczyk chemia basenowa Hurtownia Ogrodnicza sklep ogrodniczy
RIM KOWALCZYK CHEMIA BASEONOWA RIM KOWALCZYK HURTOWNIA OGRODNICZA RIM KOWALCZYK SKLEP OGRODNICZY

 

RIM Kowalczyk Hurtownia motoryzacyjna RIM Kowalczyk akcesoria motoryzacyjne
RIM Kowalczyk kosemtyki samochodowe Kosmetyki  samochodowe
Hurtownia ogrodnicza Sklep internetowy
RIM Kowalczyk sklep motoryzacyjny RIM Kowalczyk kosmetyki samochodowe

 

KATEGORIE PRODUKTÓW

OPISY PRODUKTÓW

SKLEP OGRODNICZY WARSZAWA

SKLEP INTERNETOWY ARTYKUŁY OGRODNICZE I AKCESORIA MOTORYZACYJNEZAPRASZAMY NA ZAKUPY DO NASZEGO SKLEPIKU INTERNETOWEGO NAJLEPSZE CENY RABATY PRZY WIĘKSZYCH ZAKUPACH

czytaj całość »

AKCESORIA DO GRILLOWANIA SKLEP INTERNETOWY

Wakacje, letnie upały, weekendowy relaks. Kto może ucieka do przydomowego ogródka, aby w ciszy i spokoju w otoczeniu najbliższych nabierać życiowej energii na długie zimowe miesiące. Szczęśliwy kto ma przy domu choćby najmniejszy ogródek lub przynajmniej taras. Kto nie ma ogrodu już planuje weekendowy wypad za miasto. Kto tylko może szuka sposobu wybrania się na zieloną trawkę.

czytaj całość »

NOWE WORKI JUTOWE

Worki jutowe są z nami już dziesiątki lat, choć do tej pory ich głównym przeznaczeniem było magazynowanie różnych produktów na drewnianych regałach piwnic i schowków. Wraz z modą na powrót do korzeni otworzyły się nimi nowe perspektywy na zupełnie nowe, lepsze zastosowania. Dzięki temu jutowe worki stały się popularne. W naszym sklepie nowe worki jutowe o wymiarach 50x80cm mogą Państwo kupić już  w cenie 3,92zł za sztukę.

czytaj całość »

AKCESORIA MOTORYZACYJNE SKLEP INTERNETOWY

Niezależnie od pory roku o samochód trzeba dbać. Czyste szyby, zadbany lakier, błyszczące zderzaki i lśniące czarne opony. Kiedy mamy dostęp do odpowiednich środków i kosmetyków utrzymanie auta w idealnym stanie nie jest wcale takie trudne. Trzeba tylko wiedzieć gdzie można zrobić zakupy motoryzacyjne bezpiecznie i nie przepłacając.

czytaj całość »

UNIWERSALNY SIEWNIK

Ręczny siewnik to niedrogie i bardzo praktyczne urządzenie wspomagające wiele pracochłonnych czynności związanych z przygotowaniem i pielęgnacją ogrodu. To proste urządzenie świetnie sprawdza się przy wysiewaniu trawy, nawożeniu przygotowywanych pod nasadzenia grządek i rozległych rabat. Zimą doskonale sprawdzi się też zimą do posypywania śliskiego podjazdu, czy przydomowych alejek.

czytaj całość »

DOMKI DLA OWADÓW

Duży wybór domków dla owadów dostępnych na rynku ogrodowych dodatków pozwala swobodnie wybrać wielkość i wzór najbardziej odpowiadający naszym oczekiwaniom. Ten wciąż niedoceniany element ogrodowego wyposażenia powinien posiadać w swojej ofercie każdy szanujący się sklep i hurtownia ogrodnicza. Domki i hotele dla pszczół powinni też docenić ogrodnicy i sadownicy.

czytaj całość »

SKLEP OGRODNICZY HURT ROŚLIN

SKLEP OGRODNICZY WARSZAWA HURT ROŚLIN 3.02.2017r od 12.00 NOWA DOSTAWA ROŚLIN DONICZKOWYCH PROSTO Z HOLANDII. Zapraszamy już w piątkek w naszej nowej ofercie dostępne będą rośliny doniczkowe prosto z giełdy kwiatowej w Holandii. Cały asortyment dostępny będzie w ilościach hurtowych do wyczerpania zapasów. Przy większych zakupach hurtowych możliwa dostawa naszym transportem na terenie całej Polski. Serdecznie Zapraszamy na zakupy.

czytaj całość »

LINKA HOLOWNICZA SKLEP INTERNETOWY

Linka holownicza, choć nie należy do wyposażenia obowiązkowego, jest bardzo przydatnym dodatkiem do standardowego wyposażenia pojazdu. Każdy kto choć raz utknął w zaspie, na grząskim poboczu, czy zwyczajnie z powodu słabego akumulatora nie mógł uruchomić silnika doceni jej posiadanie.

czytaj całość »

RABATY W NASZYM SKLEPIE OGRODNICZYM

Zapraszamy do rejestracji w naszym sklepie internetowym. Wszystkim użytkownikom sklepu oferujemy 15% rabatu już od kwoty zakupów 4000zł na wszystkie produkty. Rabat w wysokości 5% w naszej hurtowni udzielane są już od kwoty 500zł. Rabat 10% przysługuje klientom, którzy zrobią zakupy za minimum 2000zł.

czytaj całość »
Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy hurtowni artykułów ogrodniczych i akcesoriów motoryzacyjnych RIM KOWALCZYK wykorzystuje platformę Shoper.pl
Sklep internetowy Shoper.pl