Produkt dnia
Grabie do liści metalowe regulowane
Grabie do liści metalowe regulowane
10,88 zł 8,85 zł
szt
Karmnik plastikowy domek zielony
Karmnik plastikowy domek zielony
29,10 zł 23,66 zł
szt.
Karmnik metalowy okrągły RIM 2
Karmnik metalowy okrągły RIM 2
65,83 zł 53,52 zł
szt.
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
POLECANE ARTYKUŁY
KARMNIKI DLA PTAKÓW

Karmniki dla ptaków sklep RIM Kowalczyk.plZimową porą warto zadbać o zamieszkujące nasz ogród udomowione ptactwo. Na szczęście mamy bardzo bogaty asortyment przeróżnych karmników dla ptaków. Są stojące, wiszące, mniej lub bardziej zadaszone. Można wybierać spośród szerokiej gamy produktów wykonanych z różnych gatunków drewna i rodzajów wykończenia, a nawet różnych typów daszków (krytych słomą lub drewnianych).

MATA PRZECIWSZRONOWA NA SZYBĘ

Roleta przeciw szronowa RIM KOWALCZYK sklep internetowyPoranne przymrozki co roku przychodzą z zaskoczenia. Ich efektem ubocznym zawsze są oszronione szyby, zamarznięte zamki i przymarznięte uszczelki drzwiowe. Dlatego tak ważne jest, aby przed nadejściem zimy odpowiednio przygotować samochód i zaopatrzyć się w zestaw akcesoriów ułatwiających walkę ze skutkami marznącej wilgoci. Przydadzą się: odmrażacz do zamków, środek do konserwacji gumowych uszczelek i roleta chroniąca szybę przednią przed zamarzaniem.

 

POCHŁANIACZ WILGOCI SKLEP INTERNETOWY

Samochodowy pochłaniacz wilgoci sklep inernetowy RIM Kowalczyk.pl Co roku latem narzekamy na niesamowity skwar jaki zastajemy w pozostawionym na słońcu samochodzie, na gorącą od słońca kierownicę, gorące pasy bezpieczeństwa. Kiedy nadchodzi jesień i przestają nam doskwierać wysokie temperatury, pojawia się nowy problem. Wilgoć w samochodzie. Jak z nią walczyć?

SAMOCHODOWE KABLE ROZRUCHOWE

Samochodowe kable rozruchowe, powinny stanowić podstawowy element wyposażenia samochodu. Nie ma znaczenia czy pojazd jest nowy czy stary i ile lat ma jego akumulator. Nawet jeżeli nasz samochód jest w idealnym stanie, mamy nowy akumulator i nigdy nie potrzebujemy "pożyczać prądu" to warto mieć kable. Wystarczy zapomnieć wyłączyć światła, czy radio lub zwyczajnie zostawić ładujący się z gniazda zapalniczki smartfon. Zimową porą wystarczy kilka godzin intensywnego poboru prądu aby zupełnie rozładować akumulator. A wtedy bez kabli nie damy rady uruchomić silnika.

Promocje
Osłonka DOPPIO WIOSNA j.pomarańczowo-biała
Osłonka DOPPIO WIOSNA j.pomarańczowo-biała
10,79 zł 7,55 zł 8,77 zł 6,14 zł
szt
Osłonka DOPPIO J. biało-srebrna
Osłonka DOPPIO J. biało-srebrna
10,79 zł 7,55 zł 8,77 zł 6,14 zł
szt
Kaptur OZDOBNY ochronny  120x80cm
Kaptur OZDOBNY ochronny 120x80cm
9,78 zł 5,60 zł 7,95 zł 4,55 zł
szt
Osłonka DOPPIO J. beż-zieleń
Osłonka DOPPIO J. beż-zieleń
10,79 zł 7,55 zł 8,77 zł 6,14 zł
szt
Osłonka DOPPIO J. beż-pomarańcz
Osłonka DOPPIO J. beż-pomarańcz
10,79 zł 7,55 zł 8,77 zł 6,14 zł
szt
NASIONA ROŚLIN MIODODAJNYCH

Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu klientów rozszerzyliśmy dostępny w naszej hurtowni asortyment nasion o nasiona roślin miododajnych PNOS. W ilościach hurtowych dostępne są między innymi nasiona Żmijowca, Wiesiołka Żółtego, Szałwi, Słonecznika, Rozchodnika, Orlika, Onętka, Lawendy, Kocimiętki, Jeżówki, Dzwonka, Dyni, Czarnuszki Damasceńskiej i Chabra Bławatka. Informacja o cenach hurtowych dostępna jest po zapytaniu telefonicznym pod numerem (22) 720 06 84.

Tworząc swój własny ogród doskonały trzeba umiejętnie wyważyć tworzące go elementy i składniki. Każda z roślin kompozycji ogrodu poza wyglądem spełnia swoją niezwykle ważną funkcję. Poszczególne elementy tej ogrodniczej układanki tworzą zieloną posadzkę, zielone parawany, a także zielone dachy. Ta jednolita zieloność zostaje złamana w naturalny sposób w porach kwitnienia roślin. Dzięki temu od wczesnej wiosny do późnej jesieni towarzyszy nam w ogrodzie feria barw. Poza radością dla naszych oczu i zmysłów zjawisko to ma na celu przedłużenie życia roślinnych gatunków. Same rośliny najzwyczajniej w świecie zapraszają w ten sposób owady, a przede wszystkim pszczoły do wnętrza swych kwiatów. Warto pamiętać, że bez pszczół nawet najbardziej kolorowe kwiaty nigdy nie zamienią się w owoce, a te nie wydadzą nasion. Dlatego dla dobra naszego ogrodu warto nieco dopomóc przyrodzie sadząc rośliny miododajne, które przyciągną pszczoły.

ROŚLINY MIODODAJNE

Czym są rośliny potocznie nazywane miododajnymi?

Rośliny miododajne to ogromna grupa drzew, krzewów i bylin charakteryzujących się bardzo silnymi walorami zapachowymi oraz bogatą gamą kolorów kwiatostanów mających dostarczyć pszczołom pożywienia. Cechą charakterystyczną tych roślin poza bardzo intensywnymi wabiącymi owady zapachami są też wyjątkowo długie i obfite okresy kwitnienia. Te specyficzne miododajne cechy sprawiają, że pszczoły gotowe są pokonywać ogromne odległości w poszukiwaniu tych roślin. Produkowane przez nie nektar i pyłki są przecież głównym pożywieniem zarówno dzikich jak i hodowlanych pszczół. Bogate w cukry nektary są głównym źródłem energii owadów. Pyłki kwiatowe dostarczają białka niezbędnego dla rozwoju pszczelich larw. Warto wiedzieć, że trzecim składnikiem pszczelej diety jest spadź nie pochodząca od roślin miododajnych, będąca pochodną działalności mszyc. Rośliny miododajne w naszym ogrodzie sprawiają, że od wczesnej wiosny do późnej jesieni pszczoły będą chętnie odwiedzały nasz ogród stymulując kwitnienie i owocowanie naszych upraw ogrodniczych.

NASIONA ROŚLIN MIODODAJNYCH

Najpopularniejsze rośliny miododajne dostępne w naszym sklepie i hurtowni:

PNOS Nasiona miododajne Żmijowiec gr.M1 1g

 PNOS Nasiona miododajne Wiesiołek żółty gr.M1 0,3g

 PNOS Nasiona miododajne Szałwia błyszcząca czerwona gr.M1 0,5g

 PNOS Nasiona miododajne Słonecznik ogrodowy mieszany gr.M1 1,5g

 PNOS Nasiona miododajne Rozchodnik gr.M4 0,2g

 PNOS Nasiona miododajne Orlik Scott Elliott's mieszany gr.M3 1,5g

 PNOS Nasiona miododajne Onętek sensation mieszany gr.M1 1,5g

 PNOS Nasiona miododajne Lawenda lekarska gr.M3 0,2g

 PNOS Nasiona miododajne Kocimiętka niebieska gr.M2 0,5g

 PNOS Nasiona miododajne Jeżówka purpurowa gr.M1 1g

 PNOS Nasiona miododajne Dzwonek ogrodowy mieszany gr.M1 1g

 PNOS Nasiona miododajne Dynia ozdobna mieszana gr.M1 2g

 PNOS Nasiona miododajne Czarnuszka damasceńska mieszana gr.M1 1g

 PNOS Nasiona miododajne Chaber bławatek gr.M1 1g


RIM Kowalczyk

hurtownia ogrodnicza i motoryzacyjna

Uwaga: Wszystkie teksty na stronie są własnością firmy RIM Kowalczyk i podlegają ochronie na podstawie ustawy o prawach autorskich. Wykorzystywanie, kopiowanie i powielanie bez zgody autora zabronione.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl