Produkt dnia
Taśma ogrodzeniowa PP RAL7016- Antracyt 190 mm
Taśma ogrodzeniowa PP RAL7016- Antracyt 190 mm
135,68 zł 110,31 zł
szt.
Taśma ogrodzeniowa PP RAL8011- Brąz 190 mm
Taśma ogrodzeniowa PP RAL8011- Brąz 190 mm
135,68 zł 110,31 zł
szt.
Taśma ogrodzeniowa PP RAL7016- Antracyt 47 mm
Taśma ogrodzeniowa PP RAL7016- Antracyt 47 mm
71,96 zł 58,50 zł
szt.
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
POLECANE ARTYKUŁY
KARMNIK CZY BUDKA LĘGOWA

Budka lęgowa czy karmnikKiedy nadchodzą jesienne chłody wielu ogrodników rozpoczyna coroczną akcję dokarmiania ptaków. Jest to z jednej strony dodatkowy obowiązek, ale z drugiej bardzo miła i relaksująca rozrywka. Pojawiające się wciąż nowe okazy rodzimej fauny, potrafią rozbudzić ornitologiczną pasję bezkrwawych łowów z aparatem fotograficznym. Wystarczy zainwestować kilkadziesiąt złotych w odpowiedni karmnik lub budkę lęgową i worek ptasiej karmy. I już możemy się cieszyć nowym towarzystwem.

RODO

Bardzo prosimy zapoznać się ze zmianami w sprawie przechowywania państwa danych osobowych.

UNIWERSALNY SIEWNIK

Ręczny siewnik to niedrogie i bardzo praktyczne urządzenie wspomagające wiele pracochłonnych czynności związanych z przygotowaniem i pielęgnacją ogrodu. To proste urządzenie świetnie sprawdza się przy wysiewaniu trawy, nawożeniu przygotowywanych pod nasadzenia grządek i rozległych rabat. Zimą doskonale sprawdzi się też zimą do posypywania śliskiego podjazdu, czy przydomowych alejek.

DUŻE RABATY W NASZYM SKLEPIE INTERNETOWYM

Zapraszamy do zakupów i rejestracji w naszym sklepie internetowym. Rabatów w wysokości 5% udzielamy w naszej hurtowni już od kwoty zakupów powyżej 500zł. Rabat 10% przysługuje klientom, którzy zrobią zakupy za minimum 2000zł. Dla klientów którzy dokonają zakupów powyżej 4000zł oferujemy aż 15% rabatu wszystkie dostępne w naszej hurtowni produkty. 

NASIONA ROŚLIN MIODODAJNYCH

Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu klientów rozszerzyliśmy dostępny w naszej hurtowni asortyment nasion o nasiona roślin miododajnych PNOS. W ilościach hurtowych dostępne są między innymi nasiona Żmijowca, Wiesiołka Żółtego, Szałwi, Słonecznika, Rozchodnika, Orlika, Onętka, Lawendy, Kocimiętki, Jeżówki, Dzwonka, Dyni, Czarnuszki Damasceńskiej i Chabra Bławatka. Informacja o cenach hurtowych dostępna jest po zapytaniu telefonicznym pod numerem (22) 720 06 84.

Tworząc swój własny ogród doskonały trzeba umiejętnie wyważyć tworzące go elementy i składniki. Każda z roślin kompozycji ogrodu poza wyglądem spełnia swoją niezwykle ważną funkcję. Poszczególne elementy tej ogrodniczej układanki tworzą zieloną posadzkę, zielone parawany, a także zielone dachy. Ta jednolita zieloność zostaje złamana w naturalny sposób w porach kwitnienia roślin. Dzięki temu od wczesnej wiosny do późnej jesieni towarzyszy nam w ogrodzie feria barw. Poza radością dla naszych oczu i zmysłów zjawisko to ma na celu przedłużenie życia roślinnych gatunków. Same rośliny najzwyczajniej w świecie zapraszają w ten sposób owady, a przede wszystkim pszczoły do wnętrza swych kwiatów. Warto pamiętać, że bez pszczół nawet najbardziej kolorowe kwiaty nigdy nie zamienią się w owoce, a te nie wydadzą nasion. Dlatego dla dobra naszego ogrodu warto nieco dopomóc przyrodzie sadząc rośliny miododajne, które przyciągną pszczoły.

ROŚLINY MIODODAJNE

Czym są rośliny potocznie nazywane miododajnymi?

Rośliny miododajne to ogromna grupa drzew, krzewów i bylin charakteryzujących się bardzo silnymi walorami zapachowymi oraz bogatą gamą kolorów kwiatostanów mających dostarczyć pszczołom pożywienia. Cechą charakterystyczną tych roślin poza bardzo intensywnymi wabiącymi owady zapachami są też wyjątkowo długie i obfite okresy kwitnienia. Te specyficzne miododajne cechy sprawiają, że pszczoły gotowe są pokonywać ogromne odległości w poszukiwaniu tych roślin. Produkowane przez nie nektar i pyłki są przecież głównym pożywieniem zarówno dzikich jak i hodowlanych pszczół. Bogate w cukry nektary są głównym źródłem energii owadów. Pyłki kwiatowe dostarczają białka niezbędnego dla rozwoju pszczelich larw. Warto wiedzieć, że trzecim składnikiem pszczelej diety jest spadź nie pochodząca od roślin miododajnych, będąca pochodną działalności mszyc. Rośliny miododajne w naszym ogrodzie sprawiają, że od wczesnej wiosny do późnej jesieni pszczoły będą chętnie odwiedzały nasz ogród stymulując kwitnienie i owocowanie naszych upraw ogrodniczych.

NASIONA ROŚLIN MIODODAJNYCH

Najpopularniejsze rośliny miododajne dostępne w naszym sklepie i hurtowni:

PNOS Nasiona miododajne Żmijowiec gr.M1 1g

 PNOS Nasiona miododajne Wiesiołek żółty gr.M1 0,3g

 PNOS Nasiona miododajne Szałwia błyszcząca czerwona gr.M1 0,5g

 PNOS Nasiona miododajne Słonecznik ogrodowy mieszany gr.M1 1,5g

 PNOS Nasiona miododajne Rozchodnik gr.M4 0,2g

 PNOS Nasiona miododajne Orlik Scott Elliott's mieszany gr.M3 1,5g

 PNOS Nasiona miododajne Onętek sensation mieszany gr.M1 1,5g

 PNOS Nasiona miododajne Lawenda lekarska gr.M3 0,2g

 PNOS Nasiona miododajne Kocimiętka niebieska gr.M2 0,5g

 PNOS Nasiona miododajne Jeżówka purpurowa gr.M1 1g

 PNOS Nasiona miododajne Dzwonek ogrodowy mieszany gr.M1 1g

 PNOS Nasiona miododajne Dynia ozdobna mieszana gr.M1 2g

 PNOS Nasiona miododajne Czarnuszka damasceńska mieszana gr.M1 1g

 PNOS Nasiona miododajne Chaber bławatek gr.M1 1g


RIM Kowalczyk

hurtownia ogrodnicza i motoryzacyjna

Uwaga: Wszystkie teksty na stronie są własnością firmy RIM Kowalczyk i podlegają ochronie na podstawie ustawy o prawach autorskich. Wykorzystywanie, kopiowanie i powielanie bez zgody autora zabronione.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl