Produkt dnia

CENNIK ARTYKUŁÓW

CENNIK DETALICZNY DOSTĘPNYCH W SKLEPIE INTERNETOWYM ARTYKUŁÓW HURTOWNI OGRODNICZEJ I AKCESORIÓW MOTORYZACYYJNYCH

Waluty

MIOTŁA OGRODOWA Z TWORZYWA

Każdy sposób prowadzący do celu jest dobry jednak coroczna walka z górami liści i gałęzi porozrzucanych po ogrodzie dla wielu z nas jest ponad siły. Pierwsze liście na trawniku pojawiają się z reguły wraz z pierwszymi przymrozkami, kiedy zaczynają się przygruntowe przymrozki. Opadanie liści zaczyna się od dolnych partii ku górze. Sprzyjają temu silne jesienne wiatry, a cały proces opadania liści potrafi trwać nawet do kilku tygodni. To prawda, że z naturą się nie wygra, można jednak uprzyjemnić sobie pracę stosując się do kilku prostych reguł.

Miorła do zamiatania sklep RIM Kowalczyk.plTypowa uniwersalna miotła z włosiem z tworzywa sztucznego doskonale sprawdzi się przez cały rok przy domu i ogrodzie. Zamiecie piasek, liście a nawet śnieżny puch z podjazdu czy chodniczków - Hurtownia Ogrodnicza RIM Kowalczyk.pl

Po pierwsze nie rzucamy się z grabiami i miotłą w momencie kiedy pierwsze liście zaczynają opadać z drzew. Dajmy im trochę czasu i zabierzmy się za to kiedy będzie ich na tyle dużo, że  zaczną być uciążliwe. Warto też pamiętać że liście otulające ciepła pierzynką klomby krzewów są doskonałą ochroną przed mrozem i wiatrem. Trzeba tylko pamiętać, żeby nie stosować do tego celu liści orzecha. Większość liści poza tymi z orzecha doskonale nadaje się do kompostowania i późniejszego wykorzystania jako nawóz. Są tez doskonałym darmowym izolatorem. Jeżeli nie mamy co z nimi zrobić warto je wykorzystać do osłonięcia wrażliwych roślin. Suche liście świetnie nadadzą się jako izolacyjny wypełniacz do worków i włóknin którymi otulamy na zimę krzewy i drzewka.

Klasyczna miotła z gałęzi brzozy - hurtownia ogrodnicza RIM Kowalczyk.plCi którym brzozowa miotła kojarzy się z dzieciństwem u babci na wsi mogą powspominać tamte czasy. Taka miotła kosztuje u nas przysłowiowe pięć złotych. Świetnie nadaje się do zamiatania i jest przy tym w stu procentach biodegradowalna. Można też zrobić z niej zrobić element czysto dekoracyjny  - hurtownia ogrodnicza RIM Kowalczyk.pl

Odradzamy również palenie mokrych liści, które wydzielają bardzo dużo dymu. Jeżeli nie chcemy ich zagospodarować w ogródku jako izolacji dla roślin to tu również mamy dwa sposoby na szybką i prostą utylizację. Lokalne punkty zbiórki odpadów komunalnych bez kłopotu przyjmą popakowane w worki liście. Metoda ta wymaga jednak sporo pracy przy grabieniu i pakowaniu liści do worków. Za to Pięknie wysprzątany trawnik i czyste alejki, czy pozamiatane chodniczki długo będą cieszyły nasze oczy.  Jeżeli nie chce się nam pracowicie ręcznie grabić i zbierać liści można się wesprzeć dmuchawą, czy odkurzaczem do liści. A naszym zdaniem najrozsądniejszym sposobem będzie użycie kosiarki do trawy z nożem rozdrabniającym. Z jednej strony ograniczymy sobie pracochłonnego sprzątania, a przy okazji rozdrobnione liście będą świetnym jesiennym nawozem dla trawnika.

 

RIM Kowalczyk

hurtownia ogrodnicza

Uwaga: Wszystkie teksty na stronie są własnością firmy RIM Kowalczyk i podlegają ochronie na podstawie ustawy o prawach autorskich. Wykorzystywanie, kopiowanie i powielanie bez zgody autora zabronione.


RIM Kowalczyk Hurtownia ogrodnicza RIM Kowalczyk sklep ogrodniczy RIM Kowalczyk sklep internetowy
RIM KOWALCZYK HURTOWNIA OGRODNICZA RIM KOWALCZYK SKLEP OGRODNICZY RIM KOWALCZYK SKLEP INTERNETOWY
RIM Kowalczyk chemia basenowa Hurtownia Ogrodnicza sklep ogrodniczy
RIM KOWALCZYK CHEMIA BASEONOWA RIM KOWALCZYK HURTOWNIA OGRODNICZA RIM KOWALCZYK SKLEP OGRODNICZY

 

RIM Kowalczyk Hurtownia motoryzacyjna RIM Kowalczyk akcesoria motoryzacyjne
RIM Kowalczyk kosemtyki samochodowe Kosmetyki  samochodowe
Hurtownia ogrodnicza Sklep internetowy
RIM Kowalczyk sklep motoryzacyjny RIM Kowalczyk kosmetyki samochodowe

 

KATEGORIE PRODUKTÓW

OPISY PRODUKTÓW

SKLEP OGRODNICZY WARSZAWA

SKLEP INTERNETOWY ARTYKUŁY OGRODNICZE I AKCESORIA MOTORYZACYJNEZAPRASZAMY NA ZAKUPY DO NASZEGO SKLEPIKU INTERNETOWEGO NAJLEPSZE CENY RABATY PRZY WIĘKSZYCH ZAKUPACH

czytaj całość »

AKCESORIA DO GRILLOWANIA SKLEP INTERNETOWY

Wakacje, letnie upały, weekendowy relaks. Kto może ucieka do przydomowego ogródka, aby w ciszy i spokoju w otoczeniu najbliższych nabierać życiowej energii na długie zimowe miesiące. Szczęśliwy kto ma przy domu choćby najmniejszy ogródek lub przynajmniej taras. Kto nie ma ogrodu już planuje weekendowy wypad za miasto. Kto tylko może szuka sposobu wybrania się na zieloną trawkę.

czytaj całość »

NOWE WORKI JUTOWE

Worki jutowe są z nami już dziesiątki lat, choć do tej pory ich głównym przeznaczeniem było magazynowanie różnych produktów na drewnianych regałach piwnic i schowków. Wraz z modą na powrót do korzeni otworzyły się nimi nowe perspektywy na zupełnie nowe, lepsze zastosowania. Dzięki temu jutowe worki stały się popularne. W naszym sklepie nowe worki jutowe o wymiarach 50x80cm mogą Państwo kupić już  w cenie 3,92zł za sztukę.

czytaj całość »

AKCESORIA MOTORYZACYJNE SKLEP INTERNETOWY

Niezależnie od pory roku o samochód trzeba dbać. Czyste szyby, zadbany lakier, błyszczące zderzaki i lśniące czarne opony. Kiedy mamy dostęp do odpowiednich środków i kosmetyków utrzymanie auta w idealnym stanie nie jest wcale takie trudne. Trzeba tylko wiedzieć gdzie można zrobić zakupy motoryzacyjne bezpiecznie i nie przepłacając.

czytaj całość »

UNIWERSALNY SIEWNIK

Ręczny siewnik to niedrogie i bardzo praktyczne urządzenie wspomagające wiele pracochłonnych czynności związanych z przygotowaniem i pielęgnacją ogrodu. To proste urządzenie świetnie sprawdza się przy wysiewaniu trawy, nawożeniu przygotowywanych pod nasadzenia grządek i rozległych rabat. Zimą doskonale sprawdzi się też zimą do posypywania śliskiego podjazdu, czy przydomowych alejek.

czytaj całość »

DOMKI DLA OWADÓW

Duży wybór domków dla owadów dostępnych na rynku ogrodowych dodatków pozwala swobodnie wybrać wielkość i wzór najbardziej odpowiadający naszym oczekiwaniom. Ten wciąż niedoceniany element ogrodowego wyposażenia powinien posiadać w swojej ofercie każdy szanujący się sklep i hurtownia ogrodnicza. Domki i hotele dla pszczół powinni też docenić ogrodnicy i sadownicy.

czytaj całość »

SKLEP OGRODNICZY HURT ROŚLIN

SKLEP OGRODNICZY WARSZAWA HURT ROŚLIN 3.02.2017r od 12.00 NOWA DOSTAWA ROŚLIN DONICZKOWYCH PROSTO Z HOLANDII. Zapraszamy już w piątkek w naszej nowej ofercie dostępne będą rośliny doniczkowe prosto z giełdy kwiatowej w Holandii. Cały asortyment dostępny będzie w ilościach hurtowych do wyczerpania zapasów. Przy większych zakupach hurtowych możliwa dostawa naszym transportem na terenie całej Polski. Serdecznie Zapraszamy na zakupy.

czytaj całość »

LINKA HOLOWNICZA SKLEP INTERNETOWY

Linka holownicza, choć nie należy do wyposażenia obowiązkowego, jest bardzo przydatnym dodatkiem do standardowego wyposażenia pojazdu. Każdy kto choć raz utknął w zaspie, na grząskim poboczu, czy zwyczajnie z powodu słabego akumulatora nie mógł uruchomić silnika doceni jej posiadanie.

czytaj całość »

RABATY W NASZYM SKLEPIE OGRODNICZYM

Zapraszamy do rejestracji w naszym sklepie internetowym. Wszystkim użytkownikom sklepu oferujemy 15% rabatu już od kwoty zakupów 4000zł na wszystkie produkty. Rabat w wysokości 5% w naszej hurtowni udzielane są już od kwoty 500zł. Rabat 10% przysługuje klientom, którzy zrobią zakupy za minimum 2000zł.

czytaj całość »
Sklep internetowy hurtowni artykułów ogrodniczych i akcesoriów motoryzacyjnych RIM KOWALCZYK wykorzystuje platformę Shoper.pl
Sklep internetowy Shoper.pl