Produkt dnia
Pojemnik na odpady / śmieci (brązowy) 120L
Pojemnik na odpady / śmieci (brązowy) 120L
103,00 zł 83,74 zł
szt
Pojemnik na odpady / śmieci (niebieski) 120L
Pojemnik na odpady / śmieci (niebieski) 120L
103,00 zł 83,74 zł
szt
Pojemnik na odpady / śmieci (zielony) 240L
Pojemnik na odpady / śmieci (zielony) 240L
149,00 zł 121,14 zł
szt
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
POLECANE ARTYKUŁY
KOLOROWE POJEMNIKI POJEMNOŚCI 120 LITRÓW NA SEGREGOWANE ŚMIECI

 

 

W związku z przepisami zmieniającymi wytyczne selektywnej zbiórki odpadów w gospodarstwach domowych, wprowadziliśmy do naszej bogatej oferty szeroką paletę koszy na śmieci. Już dziś posiadamy w ofercie hurtowej i detalicznej nowoczesne, lekkie i trwałe pojemniki do gromadzenia odpadów w kolorach zgodnych z wymogami wchodzącego w życie rozporządzenia. Poza ustawowymi kolorami pojemników (zielonym, żółtym, brązowym i niebieskim) posiadamy jeszcze kosze w kolorze białym i czarnym. Wszystkie kosze są zamykane uchylaną pokrywą i posiadają kółka transportowe. Posiadamy kosze o pojemności 120 litrów w cenie od 103 zł za sztukę oraz pojemniki o pojemności 240 litrów w cenie od 149 zł.

SIATKI PRZECIW PTAKOM - TYLKO 3 ZŁ ZA SZT.

Żarłoczne ptaki są zmorą większości ogrodników. Bez trudu potrafią zniszczyć każdą nawet najmniejszą plantację warzyw czy owoców. Chociaż równowaga w przyrodzie to rzecz święta i każdy świadomy ogrodnik stara się dbać o swój ogródek najlepiej jak potrafi to są sytuacje kiedy przed zbytnią natarczywością przyrody ożywionej trzeba się bronić. Tylko u nas kupicie Państwo siatkę przeciw ptakom  o wymiarach 3x5m, 5x5m, 5x10m w promocyjnej cenie 3 zł brutto. Oferta obowiązuje do wyczerpania naszych ogromnych zapasów. Zapraszamy na zakupy do sklepu internetowego i hurtowni.

 

BUTY OGRODNICZE I KALOSZE

 

Choć sezon ogrodniczy dopiero się zaczyna, to pogoda za oknami jednoznacznie wskazuje, że idzie do nas wielkimi krokami. W związku z tym zapraszamy na zakupy modnych i wygodnych butów ogrodniczych i kaloszy. Ten bardzo popularny na rynku model można u nas kupić już od 16,68zł brutto za parę. Dostępna rozmiarówka od 37 do 45. Posiadamy też duży wybór kaloszy, których ceny zaczynają się już od 24,86zł brutto za parę.

POCHŁANIACZ WILGOCI SKLEP INTERNETOWY

Samochodowy pochłaniacz wilgoci sklep inernetowy RIM Kowalczyk.pl Co roku latem narzekamy na niesamowity skwar jaki zastajemy w pozostawionym na słońcu samochodzie, na gorącą od słońca kierownicę, gorące pasy bezpieczeństwa. Kiedy nadchodzi jesień i przestają nam doskwierać wysokie temperatury, pojawia się nowy problem. Wilgoć w samochodzie. Jak z nią walczyć?

Promocje
Osłonka DOPPIO J. biało-srebrna
Osłonka DOPPIO J. biało-srebrna
10,79 zł 7,55 zł 8,77 zł 6,14 zł
szt
AZ Kubki do napojów 12szt.
AZ Kubki do napojów 12szt.
0,85 zł 0,85 zł 0,69 zł 0,69 zł
szt
Kaptur OZDOBNY ochronny  120x80cm
Kaptur OZDOBNY ochronny 120x80cm
9,78 zł 5,60 zł 7,95 zł 4,55 zł
szt
MARETA Skrzynka balk. z sys. naw. /60cm/LI/DI j.kość słon. + c.kość słon.
MARETA Skrzynka balk. z sys. naw. /60cm/LI/DI j.kość słon. + c.kość słon.
27,36 zł 27,34 zł 22,24 zł 22,23 zł
szt.
Osłonka DOPPIO J. beż-zieleń
Osłonka DOPPIO J. beż-zieleń
10,79 zł 7,55 zł 8,77 zł 6,14 zł
szt
MARETA Donica z sys. naw. /30cm/PI/WR róż + czerwone wino
MARETA Donica z sys. naw. /30cm/PI/WR róż + czerwone wino
13,46 zł 13,46 zł 10,94 zł 10,94 zł
szt.
Doniczka STORCZYK 15 KRYTA
Doniczka STORCZYK 15 KRYTA
4,13 zł 4,13 zł 3,36 zł 3,36 zł
szt
Doniczka STORCZYK TRÓJKA DST
Doniczka STORCZYK TRÓJKA DST
7,76 zł 7,76 zł 6,31 zł 6,31 zł
szt
Misa wisz. Vaso Ø30cm Limonka z naw. i wsk. poz.***
Misa wisz. Vaso Ø30cm Limonka z naw. i wsk. poz.***
19,31 zł 19,31 zł 15,70 zł 15,70 zł
szt
OSŁONA PLASTIKOWA PRYMULA 9 MIX KOLOR
OSŁONA PLASTIKOWA PRYMULA 9 MIX KOLOR
0,64 zł 0,64 zł 0,52 zł 0,52 zł
szt
Doniczka OLA KRYTA Storczyk 15 MIX kolorów
Doniczka OLA KRYTA Storczyk 15 MIX kolorów
3,39 zł 3,39 zł 2,76 zł 2,76 zł
szt.
*Bambusy Łupane 4/4,5 mm 15szt. 40cm
*Bambusy Łupane 4/4,5 mm 15szt. 40cm
0,43 zł 0,43 zł 0,35 zł 0,35 zł
szt.
MATA PRZECIWSZRONOWA NA SZYBĘ

Każdy człowiek przemierzający co dzień tę samą drogę do pracy bardzo dobrze wie, że najmniejsza zmiana warunków drogowych i pogodowych potrafi spowodować kosztowne spóźnienie. Aby tego uniknąć, należy odpowiednio wcześniej przygotować pojazd do sezonu zimowego. Smarowanie zamków i uszczelek wydaje się oczywiste, jednak niewielu kierowców potrafi zabezpieczyć się przed zamarzniętymi szybami. Sposobów na walkę z porannym szronem i lodem na szybach samochodu jest przynajmniej kilka. Bezapelacyjnie najlepszym z nich jest ciepły garaż lub przynajmniej zadaszone miejsce parkingowe. Niestety nie każdy kierowca ma możliwość garażowania swojego pojazdu. Tymczasem bogaty w akcesoria samochodowe rynek, oferuje wiele rozwiązań niwelujących niedogodności związane z zimowym utrzymaniem samochodu. Poza wspomnianym garażem mamy przecież do dyspozycji nowoczesną technikę grzewczą i zestawy niezależnego ogrzewania postojowego, zwanego od nazwy jednego z producentów zwyczajowo "webasto". W sytuacji kiedy nie mamy dostępu do ciepłego garażu jest to najlepsza opcja, zapewniająca co rano zagrzane auto, suche szyby, odmarznięte uszczelki i zamki drzwiowe. Niestety zestaw postojowego ogrzewania nadmuchowego nie jest tani i potrafi kosztować nawet kilka tysięcy złotych. Dużo tańszym, choć równie skutecznym rozwiązaniem tak bardzo popularnym w krajach skandynawskich, jest elektryczne podgrzewanie silnika dodatkową grzałką elektryczną montowaną w bloku silnika. Takie rozwiązanie kosztuje w okolicach tysiąca złotych i jego największą wadą jest konieczność doprowadzenia zasilania 230V do miejsca postojowego samochodu. Zagrzany uprzednio silnik od razu po jego uruchomieniu rozpoczyna błyskawiczne osuszanie i ogrzewanie całego pojazdu. Wystarczy dosłownie minuta lub dwie aby można było rozpocząć jazdę rozgrzanym autem z czystymi szybami. Niestety rozwiązanie to więc odpada, jeżeli mieszkamy w bloku, czy budownictwie wielorodzinnym. Trzeba też pamiętać o konieczności odpięcia przewodu zasilania przed wyruszeniem w drogę.

Roleta przeciwszronowa sklep internetowy RIM KOWALCZYK

 

Żaluzja antyszronowa dostępna w naszym sklepie idealnie sprawdzi się jako zabezpieczenie przed śniegiem i lodem przedniej szyby samochodu. Można ją również stosować latem jako idealne zabezpieczenie przed nagrzewaniem się samochodu. Ale najlepsza z tego wszystkiego jest cena. - sklep internetowy RIM Kowalczyk.pl

Wbudowane systemy osuszania szyb samochodowych.

O ile w garażu samochód zawsze znajduje się w temperaturze dodatniej i dzięki czemu w każdej chwili może wyjechać na drogę bez uciążliwego śniegu i lodu, to opcjonalne systemy dodatkowego ogrzewania wymagają czasu, żeby rozgrzać i odmrozić samochód. Jak więc rozwiązać problem oszronionych szyb nie mając garażu, a nie chcemy inwestować dużych pieniędzy w kosztowne podgrzewacze samochodu? Nie każdy kierowca ma co rano czas i zapał, żeby przez 5-10 minut pracowicie oczyszczać szyby. Elektryczne ogrzewanie tylnej szyby stanowi standard wyposażenia pojazdów od przynajmniej kilkunastu lat. Niektórzy producenci samochodów rozumiejąc problem szronu i parowania szyb, oferują opcjonalne elektryczne ogrzewanie szyby przedniej. Niestety rozwiązanie to w standardzie oferowane jest przez niewielu producentów samochodów. Każdy kto musiał wymienić ogrzewaną przednią szybę, dobrze rozumie małą popularność tego rozwiązania. Daje ono niesamowity komfort, ale też stosownie kosztuje. Cena samej szyby z wbudowanym systemem podgrzewania elektrycznego potrafi sięgnąć nawet kilku tysięcy złotych.

Osłona, odmrażacz, czy skrobaczka?

Jak więc najlepiej i najszybciej bez generowania dużych kosztów uporać się z zamarzniętymi, oszronionymi szybami? Rozwiązaniem najbardziej popularnym, preferowanym przez większość kierowców jest tradycyjne choć pracochłonne, oczyszczenie zamarzniętych szyb plastikową skrobaczką. Nieco mniejszą popularnością cieszą się dostępne w handlu odmrażacze do szyb. Nie każdy kierowca potrafi ich prawidłowo używać, a bardzo wielu boi się, że chemia zawarta w odmrażaczu może zaszkodzić uszczelkom szyb. No i wreszcie nie każdemu pasuje intensywny zapach odmrażacza. Na szczęście od jakiegoś czasu rynek oferuje jeszcze inny sposób ochrony szyb przed marznącym śniegiem, lodem i szronem. Sposób nie jest taki zupełnie nowy, ponieważ praktykowali go już wiele lat temu nasi rodzice i dziadkowie. Najprościej rzecz ujmując, aby zabezpieczyć szyby przez zamarznięciem wystarczy je osłonić odpowiednią zasłonką zakładaną bezpośrednio na szybie.

Osłona przeciwszronowa na szybę.

Kiedyś w "dawnych czasach" kierowcy radzili sobie za pomocą arkusza tektury lub starego koca zakładanego na przedniej szybie. Teraz bez problemu można kupić lekką, estetyczną osłonę przeciwszronową dopasowaną do wymiarów szyby przedniej. Dzięki takiej prostej osłonce na szybę, unikniemy pracowitego drapania największej i najdroższej szyby w samochodzie. Boczne oczywiście będzie trzeba oczyścić skrobaczką lub odmrażaczem, a tylna oczyści się sama dzięki seryjnemu ogrzewaniu elektrycznemu. Nie jest to rozwiązanie idealne, ma też wady. Pozostawiona na szybie osłona może zostać uszkodzona lub zerwana przez wandali. Do tego oblepioną śniegiem i lodem osłonę po użyciu trzeba gdzieś schować. Jeżeli jej solidnie nie oczyścimy to możemy być pewni, że śnieg rozpuści się w bagażniku. Można się przed tym zabezpieczyć wykładając bagażnik specjalną gumową wykładziną z wysokimi krawędziami, a samą osłonę przeciwszronową dokładnie otrzepywać ze śniegu.

Na koniec warto pamiętać, że kupując zimowe akcesoria samochodowe warto przy okazji wyposażyć się w uniwersalny osuszacz powietrza. Jesienną i zimową porą, kiedy często wsiadamy do samochodu w mokrych od deszczu i śniegu ubraniach, cała wilgoć w nich zgromadzona kumuluje się w samochodzie i sprzyja parowaniu i zamarzaniu szyb.

RIM Kowalczyk

hurtownia ogrodnicza i motoryzacyjna

Uwaga: Wszystkie teksty na stronie są własnością firmy RIM Kowalczyk i podlegają ochronie na podstawie ustawy o prawach autorskich. Wykorzystywanie, kopiowanie i powielanie bez zgody autora zabronione.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl