Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
POLECANE ARTYKUŁY
ZIMOWE AKCESORIA SAMOCHODOWE

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA ZAKUPY AKCESORIÓW SAMOCHODOWYCH ONLINE: ODMRAŻACZE DO SZYB I ZAMKÓW, SKROBACZKI I ŚCIĄGACZKI DO SZYB, MIOTEŁKI I SZCZOTKI TELESKOPOWE, ŚRODKI DO SMAROWANIA ZAMKÓW I USZCZELEK, KLUCZE DO KÓŁ, ŻALUZJE ANTYSZRONOWE, ŁAŃCUCHY NA KOŁA, WOSKI SAMOCHODOWE, ŚRODKI DO KONSERWACJI PODWOZIA I PROFILI ZAMKNIĘTYCH POJAZDÓW, KABLE ROZRUCHOWE I BEZPIECZNIKI, PŁYN HAMULCOWY, ŚRODKI DO USUWANIA INSEKTÓW, POCHŁANIACZE WILGOCI, POKROWCE NA KOŁA DOJAZDOWE, SMAR DO ŁAŃCUCHÓW, ŻARÓWKI SAMOCHODOWE H4 I H7

DUŻY WYBÓR AKCESORIÓW SAMOCHODOWYCH NA KAŻDĄ PORĘ ROKU, DOSKONAŁE CENY, DUŻE RABATY PRZY ZAKUPACH HURTOWYCH

MATA PRZECIWSZRONOWA NA SZYBĘ

Roleta przeciw szronowa RIM KOWALCZYK sklep internetowyPoranne przymrozki co roku przychodzą z zaskoczenia. Ich efektem ubocznym zawsze są oszronione szyby, zamarznięte zamki i przymarznięte uszczelki drzwiowe. Dlatego tak ważne jest, aby przed nadejściem zimy odpowiednio przygotować samochód i zaopatrzyć się w zestaw akcesoriów ułatwiających walkę ze skutkami marznącej wilgoci. Przydadzą się: odmrażacz do zamków, środek do konserwacji gumowych uszczelek i roleta chroniąca szybę przednią przed zamarzaniem.

 

SAMOCHODOWE KABLE ROZRUCHOWE

Samochodowe kable rozruchowe, powinny stanowić podstawowy element wyposażenia samochodu. Nie ma znaczenia czy pojazd jest nowy czy stary i ile lat ma jego akumulator. Nawet jeżeli nasz samochód jest w idealnym stanie, mamy nowy akumulator i nigdy nie potrzebujemy "pożyczać prądu" to warto mieć kable. Wystarczy zapomnieć wyłączyć światła, czy radio lub zwyczajnie zostawić ładujący się z gniazda zapalniczki smartfon. Zimową porą wystarczy kilka godzin intensywnego poboru prądu aby zupełnie rozładować akumulator. A wtedy bez kabli nie damy rady uruchomić silnika.

ŁAŃCUCHY NA KOŁA RÓŻNE ROZMIARY

Łańcuchy śniegowe na koła - hurtownia i sklep internetowy RIM Kowalczyk.pl Chociaż w świetle zapisów kodeksu drogowego łańcuchy śniegowe nie są obowiązkowym wyposażeniem pojazdów, to jest wiele dróg i sytuacji, w których stają się koniecznością, a oplatająca oponę ta cienka stalowa struktura jest granicą życia lub śmierci. Są w Polsce drogi oznaczone odpowiednim znakiem z symbolem opony oplecionej łańcuchem, na których obowiązkiem kierującego jest założenie łańcuchów na koła. Jazda bez nich jest na takiej drodze zwykłą głupotą i ryzykowaniem życia. Większość kierowców używa łańcuchów śniegowych naprawdę sporadycznie raz do roku podczas wyjazdów na narty. Dlatego warto się w nie wyposażyć raz i mieć spokój na wiele lat. Dotyczy to szczególnie mieszkańców i turystów regularnie odwiedzających ośnieżone górskie drogi.

DRABINKI, TYCZKI I PALIKI DO PODPIERANIA ROŚLIN

 

 

Bardzo popularne na rynku tyczki bambusowe powlekane w cenie od 41 groszy za tyczkę 60cm do 3,32 zł brutto za tyczkę o długości 180cm. - sklep ogrodniczy i hurtownia RIM Kowalczyk.pl

Wydawać by się mogło, że rośliny ogrodowe nie potrzebują naszego wsparcia, jednak wiele gatunków zostało tak ukształtowanych, że do prawidłowego rozwoju potrzebują systematycznego kształtowania i przycinania. Największy problem od zawsze stanowiło zorganizowanie tyczek i palików do podpierania i podwiązywania delikatnych łodyg i odrostów. Kiedyś w czasach permanentnych niedoborów wynikających z tzw. przyczyn obiektywnych, ogrodnicy korzystali ze wszystkiego co tylko nadawało się do aranżacji ogrodu. Za podpórki do roślin służyły cięte na metry hydrauliczne rury, stołowe nogi, a nawet kawałki ram okiennych. Na szczęście dla nas ogrodników tamte czasy dawno odeszły, a jedyny dylemat przed jakim dziś stoi ogrodnik jest to który model tyczki, czy dekoracyjnego palika wybrać. A wybór sposobów na podpieranie roślin mamy ogromny. Od pospolitych drewnianych tyczek, poprzez mocne bambusowe zwykłe i powlekane PCV. Dostępne są zwykłe, proste drabinki i gięte na różne sposoby pałąki.Długą listę typów ogrodniczych podpórek zamykają masywne, mocne i wytrzymałe plastikowe paliki w dekoracyjnej otulinie z włókien kokosowych.

 

 

DRABINKI DO PODPERANIA ROŚLIN

Bambusowe drabinki doskonale sprawdzają się do podwiązywania roślin doniczkowych i niewielkich rabat kwiatowych. Można je kupić już od 1,10zł za prosta drabinkę wysokości 45cm. Drabinki typu U dostępne są w cenach od 2,18zł (wys. 60cm) do 4,37 zł (wys. 120cm) - hurtownia ogrodnicza RIM Kowalczyk.pl

Mamy więc przegląd pełnego asortymentu tyczek ogrodniczych zaspokajających wszystkie potrzeby w zakresie podpierania kompozycji roślinnych. Pozostaje tylko zdecydować jakie tyczki ogrodnicze i do czego wybrać. Najważniejszą zasadą jest to, aby konstrukcją wsporczą nie przytłoczyć optycznie rośliny którą chcemy podwiązać i usztywnić. Wielkość i wytrzymałość tyczek determinuje ich przeznaczenie, te najlżejsze i najdelikatniejsze idealnie nadają się do urządzania ozdobnych rabat kwiatowych złożonych z rośli o delikatnych pędach i kruchych łodygach. Jeżeli mamy odrobinę zapału twórczego, nie musimy się ograniczać do zwykłego wbicia ich w ziemię i przywiązania łodyg. Możemy się pokusić o stworzenie trójwymiarowej kompozycji np. w formie ozdobnego płotka lub ażurowej kratki. Grubsze i mocniejsze paliki PCV w kokosowej otulinie świetnie sprawdzają się przy aranżowaniu długich pędów róż, azalii, rododendronów i wielu owocujących krzewów. Można też stworzyć z nich lekkie cieniujące pergole. Wszystko jest tylko kwestią twórczej inwencji ogrodnika.

paliki PVC w otulinie kokosowej.Dostępne w naszym sklepie internetowym paliki PCV w osłonce z włókna kokosowego w różnych długościach (40, 50, 60, 80, 100, 120, 150, 180cm). Ceny zaczynają się już 2,63zł brutto za 40 cm palik do 10,27 zł za palik o długości 180cm - RIM Kowalczyk.pl

 

RIM Kowalczyk

hurtownia ogrodnicza i motoryzacyjna

Uwaga: Wszystkie teksty na stronie są własnością firmy RIM Kowalczyk i podlegają ochronie na podstawie ustawy o prawach autorskich. Wykorzystywanie, kopiowanie i powielanie bez zgody autora zabronione.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl