Produkt dnia

CENNIK ARTYKUŁÓW

CENNIK DETALICZNY DOSTĘPNYCH W SKLEPIE INTERNETOWYM ARTYKUŁÓW HURTOWNI OGRODNICZEJ I AKCESORIÓW MOTORYZACYYJNYCH

Waluty

DRABINKI, TYCZKI I PALIKI DO PODPIERANIA ROŚLIN

 

 

Bardzo popularne na rynku tyczki bambusowe powlekane w cenie od 41 groszy za tyczkę 60cm do 3,32 zł brutto za tyczkę o długości 180cm. - sklep ogrodniczy i hurtownia RIM Kowalczyk.pl

Wydawać by się mogło, że rośliny ogrodowe nie potrzebują naszego wsparcia, jednak wiele gatunków zostało tak ukształtowanych, że do prawidłowego rozwoju potrzebują systematycznego kształtowania i przycinania. Największy problem od zawsze stanowiło zorganizowanie tyczek i palików do podpierania i podwiązywania delikatnych łodyg i odrostów. Kiedyś w czasach permanentnych niedoborów wynikających z tzw. przyczyn obiektywnych, ogrodnicy korzystali ze wszystkiego co tylko nadawało się do aranżacji ogrodu. Za podpórki do roślin służyły cięte na metry hydrauliczne rury, stołowe nogi, a nawet kawałki ram okiennych. Na szczęście dla nas ogrodników tamte czasy dawno odeszły, a jedyny dylemat przed jakim dziś stoi ogrodnik jest to który model tyczki, czy dekoracyjnego palika wybrać. A wybór sposobów na podpieranie roślin mamy ogromny. Od pospolitych drewnianych tyczek, poprzez mocne bambusowe zwykłe i powlekane PCV. Dostępne są zwykłe, proste drabinki i gięte na różne sposoby pałąki.Długą listę typów ogrodniczych podpórek zamykają masywne, mocne i wytrzymałe plastikowe paliki w dekoracyjnej otulinie z włókien kokosowych.

 

 

DRABINKI DO PODPERANIA ROŚLIN

Bambusowe drabinki doskonale sprawdzają się do podwiązywania roślin doniczkowych i niewielkich rabat kwiatowych. Można je kupić już od 1,10zł za prosta drabinkę wysokości 45cm. Drabinki typu U dostępne są w cenach od 2,18zł (wys. 60cm) do 4,37 zł (wys. 120cm) - hurtownia ogrodnicza RIM Kowalczyk.pl

Mamy więc przegląd pełnego asortymentu tyczek ogrodniczych zaspokajających wszystkie potrzeby w zakresie podpierania kompozycji roślinnych. Pozostaje tylko zdecydować jakie tyczki ogrodnicze i do czego wybrać. Najważniejszą zasadą jest to, aby konstrukcją wsporczą nie przytłoczyć optycznie rośliny którą chcemy podwiązać i usztywnić. Wielkość i wytrzymałość tyczek determinuje ich przeznaczenie, te najlżejsze i najdelikatniejsze idealnie nadają się do urządzania ozdobnych rabat kwiatowych złożonych z rośli o delikatnych pędach i kruchych łodygach. Jeżeli mamy odrobinę zapału twórczego, nie musimy się ograniczać do zwykłego wbicia ich w ziemię i przywiązania łodyg. Możemy się pokusić o stworzenie trójwymiarowej kompozycji np. w formie ozdobnego płotka lub ażurowej kratki. Grubsze i mocniejsze paliki PCV w kokosowej otulinie świetnie sprawdzają się przy aranżowaniu długich pędów róż, azalii, rododendronów i wielu owocujących krzewów. Można też stworzyć z nich lekkie cieniujące pergole. Wszystko jest tylko kwestią twórczej inwencji ogrodnika.

paliki PVC w otulinie kokosowej.Dostępne w naszym sklepie internetowym paliki PCV w osłonce z włókna kokosowego w różnych długościach (40, 50, 60, 80, 100, 120, 150, 180cm). Ceny zaczynają się już 2,63zł brutto za 40 cm palik do 10,27 zł za palik o długości 180cm - RIM Kowalczyk.pl

 

RIM Kowalczyk

hurtownia ogrodnicza i motoryzacyjna

Uwaga: Wszystkie teksty na stronie są własnością firmy RIM Kowalczyk i podlegają ochronie na podstawie ustawy o prawach autorskich. Wykorzystywanie, kopiowanie i powielanie bez zgody autora zabronione.


RIM Kowalczyk Hurtownia ogrodnicza RIM Kowalczyk sklep ogrodniczy RIM Kowalczyk sklep internetowy
RIM KOWALCZYK HURTOWNIA OGRODNICZA RIM KOWALCZYK SKLEP OGRODNICZY RIM KOWALCZYK SKLEP INTERNETOWY
RIM Kowalczyk chemia basenowa Hurtownia Ogrodnicza sklep ogrodniczy
RIM KOWALCZYK CHEMIA BASEONOWA RIM KOWALCZYK HURTOWNIA OGRODNICZA RIM KOWALCZYK SKLEP OGRODNICZY

 

RIM Kowalczyk Hurtownia motoryzacyjna RIM Kowalczyk akcesoria motoryzacyjne
RIM Kowalczyk kosemtyki samochodowe Kosmetyki  samochodowe
Hurtownia ogrodnicza Sklep internetowy
RIM Kowalczyk sklep motoryzacyjny RIM Kowalczyk kosmetyki samochodowe

 

KATEGORIE PRODUKTÓW

OPISY PRODUKTÓW

SKLEP OGRODNICZY WARSZAWA

SKLEP INTERNETOWY ARTYKUŁY OGRODNICZE I AKCESORIA MOTORYZACYJNEZAPRASZAMY NA ZAKUPY DO NASZEGO SKLEPIKU INTERNETOWEGO NAJLEPSZE CENY RABATY PRZY WIĘKSZYCH ZAKUPACH

czytaj całość »

AKCESORIA DO GRILLOWANIA SKLEP INTERNETOWY

Wakacje, letnie upały, weekendowy relaks. Kto może ucieka do przydomowego ogródka, aby w ciszy i spokoju w otoczeniu najbliższych nabierać życiowej energii na długie zimowe miesiące. Szczęśliwy kto ma przy domu choćby najmniejszy ogródek lub przynajmniej taras. Kto nie ma ogrodu już planuje weekendowy wypad za miasto. Kto tylko może szuka sposobu wybrania się na zieloną trawkę.

czytaj całość »

NOWE WORKI JUTOWE

Worki jutowe są z nami już dziesiątki lat, choć do tej pory ich głównym przeznaczeniem było magazynowanie różnych produktów na drewnianych regałach piwnic i schowków. Wraz z modą na powrót do korzeni otworzyły się nimi nowe perspektywy na zupełnie nowe, lepsze zastosowania. Dzięki temu jutowe worki stały się popularne. W naszym sklepie nowe worki jutowe o wymiarach 50x80cm mogą Państwo kupić już  w cenie 3,92zł za sztukę.

czytaj całość »

AKCESORIA MOTORYZACYJNE SKLEP INTERNETOWY

Niezależnie od pory roku o samochód trzeba dbać. Czyste szyby, zadbany lakier, błyszczące zderzaki i lśniące czarne opony. Kiedy mamy dostęp do odpowiednich środków i kosmetyków utrzymanie auta w idealnym stanie nie jest wcale takie trudne. Trzeba tylko wiedzieć gdzie można zrobić zakupy motoryzacyjne bezpiecznie i nie przepłacając.

czytaj całość »

UNIWERSALNY SIEWNIK

Ręczny siewnik to niedrogie i bardzo praktyczne urządzenie wspomagające wiele pracochłonnych czynności związanych z przygotowaniem i pielęgnacją ogrodu. To proste urządzenie świetnie sprawdza się przy wysiewaniu trawy, nawożeniu przygotowywanych pod nasadzenia grządek i rozległych rabat. Zimą doskonale sprawdzi się też zimą do posypywania śliskiego podjazdu, czy przydomowych alejek.

czytaj całość »

DOMKI DLA OWADÓW

Duży wybór domków dla owadów dostępnych na rynku ogrodowych dodatków pozwala swobodnie wybrać wielkość i wzór najbardziej odpowiadający naszym oczekiwaniom. Ten wciąż niedoceniany element ogrodowego wyposażenia powinien posiadać w swojej ofercie każdy szanujący się sklep i hurtownia ogrodnicza. Domki i hotele dla pszczół powinni też docenić ogrodnicy i sadownicy.

czytaj całość »

SKLEP OGRODNICZY HURT ROŚLIN

SKLEP OGRODNICZY WARSZAWA HURT ROŚLIN 3.02.2017r od 12.00 NOWA DOSTAWA ROŚLIN DONICZKOWYCH PROSTO Z HOLANDII. Zapraszamy już w piątkek w naszej nowej ofercie dostępne będą rośliny doniczkowe prosto z giełdy kwiatowej w Holandii. Cały asortyment dostępny będzie w ilościach hurtowych do wyczerpania zapasów. Przy większych zakupach hurtowych możliwa dostawa naszym transportem na terenie całej Polski. Serdecznie Zapraszamy na zakupy.

czytaj całość »

LINKA HOLOWNICZA SKLEP INTERNETOWY

Linka holownicza, choć nie należy do wyposażenia obowiązkowego, jest bardzo przydatnym dodatkiem do standardowego wyposażenia pojazdu. Każdy kto choć raz utknął w zaspie, na grząskim poboczu, czy zwyczajnie z powodu słabego akumulatora nie mógł uruchomić silnika doceni jej posiadanie.

czytaj całość »

RABATY W NASZYM SKLEPIE OGRODNICZYM

Zapraszamy do rejestracji w naszym sklepie internetowym. Wszystkim użytkownikom sklepu oferujemy 15% rabatu już od kwoty zakupów 4000zł na wszystkie produkty. Rabat w wysokości 5% w naszej hurtowni udzielane są już od kwoty 500zł. Rabat 10% przysługuje klientom, którzy zrobią zakupy za minimum 2000zł.

czytaj całość »
Sklep internetowy hurtowni artykułów ogrodniczych i akcesoriów motoryzacyjnych RIM KOWALCZYK wykorzystuje platformę Shoper.pl
Sklep internetowy Shoper.pl