Produkt dnia

CENNIK ARTYKUŁÓW

CENNIK DETALICZNY DOSTĘPNYCH W SKLEPIE INTERNETOWYM ARTYKUŁÓW HURTOWNI OGRODNICZEJ I AKCESORIÓW MOTORYZACYYJNYCH

Waluty

CHEMIA BASENOWA, ZESTAWY STARTOWE, ŚRODKI DO PIELĘGNACJI BASENU

Chemia basenowa Gamix zestaw 5 w 1Typowy zestaw startowy chemii basenowej Gamix dostępny w naszym sklepie internetowym w cenie 68,67zł, warto jeszcze osobno dokupić tabletki z chlorem - RIM Kowalczyk hurtownia i sklep internetowy

Najważniejszą zasadą dotyczącą eksploatacji basenu jest zadbanie o odpowiednią jakość wody. Niestety nie wystarczy po prostu nalać wody do basenu, trzeba jeszcze tę wodę zabezpieczyć za pomocą profesjonalnej chemii basenowej np. firmy Gamix. Jeżeli chcemy długo cieszyć się kąpielami w krystalicznie czystym basenie to koniecznie  musimy zadbać o jakość wody. Najlepiej zrobić to za pomocą dedykowanego zestawu przeznaczonych do tego celu środków dostępnych w handlu. Trzeba tez pamiętać, że wodę należy pielęgnować regularnie, najlepiej po południu kiedy przez najbliższe 12-24 godziny nie planujemy korzystać z basenu. Aby zapewnić sobie całkowitą kontrolę nad czystością wody najlepiej zaopatrzyć się w kompletny zestaw tzw. chemii basenowej. składający się z pięciu podstawowych składników:

-         Pastylki z chlorem Gamix lub granulat z chlorem Gamix,

-         regulatorów kwaśności wody PH Plus i PH Minus,

-         środka usuwającego glony, np. Gamix Antyglon,

-         środka wiążącego nieczystości, tzw. koagulantu np. Gamix Flock super koagulant

-         testera poziomu chloru i kwaśności wody, tzw. PH dostępnego w zestawie startowym Gamix 5 w 1

Dla osób chcących utrzymać nieskazitelną czystość wody i brzegów basenu dostępne są również środki do usuwania osadu wapiennego i kamienia np. Gamix Pool Odkamieniacz i tłuszczu z olejków do opalania z powierzchni wody, np. Gamix Pool Odtłuszczacz.

UWAGA: Każdą chemię basenową niezależnie od rodzaju i producenta dozujemy zgodnie z instrukcją na opakowaniu w dawkach zaleconych proporcjonalnie do ilości wody w basenie.

Tester zawartości chloru i kwasowości wody. Jest najważniejszym elementem basenowego abecadła i bez niego jakiekolwiek zabiegi nigdy nie będą poprawne, a z całą pewnością okażą się absolutnie nieskuteczne. Właściwy poziom chloru i kwasowości wody w basenie są najważniejszymi parametrami określającymi jakość wody. Idealny poziom kwasowości wody PH wynosi 7-7,5.

Chlor Szok firmy Gamix Chlor szok do kupienia już za21,47zł. Doskonały środek przeznaczony do szybkiego uzdatnienia wody w basenie, po zaaplikowaniu warto od razu użyć tabletki -sklep internetowy i hurtownia

Środek Chlor szok w postaci drobnego granulatu lub proszku. Jego głównym zadaniem jest bardzo szybkie oczyszczenie i uzdatnienie wody po napełnieniu basenu. Służy też do bardzo szybkiej dezynfekcji wody w basenie w sytuacji kiedy użytkownik zaniedbał okresową konserwację środkami typu alga off oraz kiedy z braku aktywnej tabletki chlorowej woda przestała być zdatna. Niestety jego szybkie działanie powoduje, że już po kilku dniach cały zawarty w basenie chlor przestaje działać. Wtedy zabieg trzeba powtórzyć, albo zastosować długo działającą tabletkę z chlorem. Jeżeli stosujemy wyłącznie środek typu chlor szok, zabieg trzeba powtarzać 2-3 razy w tygodniu, zawsze po zbadaniu zawartości chloru i kwaśności wody.

Tabletki z chlorem firmy Gamix

 Tabletki z chlorem służą do stałej aplikacji chloru uzdatniającego wodę. Do kupienia już od 22,18zł za opakowanie 1kg - RIM Kowalczyk sklep internetowy i hurtownia

Tabletki z chlorem. Wolno rozpuszczające się tabletki z chlorem, których zadaniem jest utrzymywanie stałego poziomu dezynfekującego chloru w basenie. Tabletek nie warto wrzucać na dno basenu ponieważ zawarty w nich chlor nie będzie się równomiernie rozpływał po całej objętości wody, a gromadził w pobliży tabletki. Ponadto na leżącej na dnie tabletce można się potknąć, a bezpośredni kontakt ze skórą może spowodować podrażnienie. Dlatego warto zaopatrzyć się w plastikową bojkę, koszyczek do którego można zaaplikować tabletkę. Bojka będzie się unosiła na powierzchni wody jednocześnie równomiernie rozprowadzając chlor po powierzchni całego basenu.

Środek do zwalczania glonów Gamix antyglon alga off Alga Off do stosowania doraźnego w razie pojawienia się glonów i alg, warto stosować go w niewielkich ilościach jednocześnie z tabletkami z chlorem. W naszym sklepie do nabycia już za 16,53zł za opakowanie 1 litr - RIM Kowalczyk hurtownia i sklep internetowy

Środki usuwające glon. Nawet pomimo prawidłowej pielęgnacji wody w basenie może się pojawić zielony nalot glonów. Oznacza to że poziom nasycenia wody chlorem jest za niski i należy go na przyszłość nieco podnieść i dodatkowo zastosować prewencyjnie środek przeznaczony do powstrzymania narastania glonów i alg. Regularnie stosowany środek Alga Off od Gamixa całkowicie powstrzymuje tworzenie się glonów i roślin.

Gamix Flock Super koagulant wiążący nieczystości

 Flock Super środek ułatwiający utrzymanie basenu w czystości, dzięki niemu zgromadzone wodzie nieczystości zgromadza się na dnie i łatwo będzie je odciągnąć odkurzaczem basenowym. Nasza cena to tylko 8,72zł za opakowanie 1 litr RIM Kowalczyk hurtownia i sklep internetowy

Środki do dezynfekcji wody po likwidacji glonów i alg, świetnie wiąże nieczystości zawarte w basenie i powoduje ich wytrącanie przy samy dnie. Zawsze po udanym zabiegu chlorowania, usuwania glonów i innych nieczystości należy usunąć pozlepiane nieczystości. Dzięki zastosowaniu środka koagulującego wszystkie niepożądane "śmieci" gromadzą się przy dnie skąd bardzo łatwo możemy je usunąć za pomocą basenowego odkurzacza, a nawet pompy filtrującej zaopatrzonej w przedłużony wąż ssawny.

Chemia basenowa Gamix PH-

Gamix PH+ i Gamix PH- niezbędne do płynnej regulacji kwaśności wody, aby zawsze była w okolicach 7-7,5. Zły poziom może skutkować swędzeniem skóry i przyspieszoną korozją metalowych elementów wyposażenia basenu. Nasza cena za opakowanie 4,5 kg to tylko 43,64zł brutto - RIM Kowalczyk hurtownia i sklep internetowy

Środki do stabilizacji współczynnika PH wody. Dostępny jest w wersji Gamix PH+ do podwyższania kwaśności wody oraz Gamix PH- do obniżania kwaśności wody. Z naszego doświadczenia wiemy, że zawsze większe jest zużycie środka obniżającego kwaśność wody Gamix PH-. Mimo to warto się zaopatrzyć w oba środki.

Wszystkie opisane w artykule produkty są dostępne w naszym sklepie internetowym w ilościach hurtowych i detalicznych. Zapraszamy.

RIM Kowalczyk

hurtownia ogrodnicza i motoryzacyjna

Uwaga: Wszystkie teksty na stronie są własnością firmy RIM Kowalczyk i podlegają ochronie na podstawie ustawy o prawach autorskich. Wykorzystywanie, kopiowanie i powielanie bez zgody autora zabronione.


RIM Kowalczyk Hurtownia ogrodnicza RIM Kowalczyk sklep ogrodniczy RIM Kowalczyk sklep internetowy
RIM KOWALCZYK HURTOWNIA OGRODNICZA RIM KOWALCZYK SKLEP OGRODNICZY RIM KOWALCZYK SKLEP INTERNETOWY
RIM Kowalczyk chemia basenowa Hurtownia Ogrodnicza sklep ogrodniczy
RIM KOWALCZYK CHEMIA BASEONOWA RIM KOWALCZYK HURTOWNIA OGRODNICZA RIM KOWALCZYK SKLEP OGRODNICZY

 

RIM Kowalczyk Hurtownia motoryzacyjna RIM Kowalczyk akcesoria motoryzacyjne
RIM Kowalczyk kosemtyki samochodowe Kosmetyki  samochodowe
Hurtownia ogrodnicza Sklep internetowy
RIM Kowalczyk sklep motoryzacyjny RIM Kowalczyk kosmetyki samochodowe

 

KATEGORIE PRODUKTÓW

OPISY PRODUKTÓW

SKLEP OGRODNICZY WARSZAWA

SKLEP INTERNETOWY ARTYKUŁY OGRODNICZE I AKCESORIA MOTORYZACYJNEZAPRASZAMY NA ZAKUPY DO NASZEGO SKLEPIKU INTERNETOWEGO NAJLEPSZE CENY RABATY PRZY WIĘKSZYCH ZAKUPACH

czytaj całość »

AKCESORIA DO GRILLOWANIA SKLEP INTERNETOWY

Wakacje, letnie upały, weekendowy relaks. Kto może ucieka do przydomowego ogródka, aby w ciszy i spokoju w otoczeniu najbliższych nabierać życiowej energii na długie zimowe miesiące. Szczęśliwy kto ma przy domu choćby najmniejszy ogródek lub przynajmniej taras. Kto nie ma ogrodu już planuje weekendowy wypad za miasto. Kto tylko może szuka sposobu wybrania się na zieloną trawkę.

czytaj całość »

NOWE WORKI JUTOWE

Worki jutowe są z nami już dziesiątki lat, choć do tej pory ich głównym przeznaczeniem było magazynowanie różnych produktów na drewnianych regałach piwnic i schowków. Wraz z modą na powrót do korzeni otworzyły się nimi nowe perspektywy na zupełnie nowe, lepsze zastosowania. Dzięki temu jutowe worki stały się popularne. W naszym sklepie nowe worki jutowe o wymiarach 50x80cm mogą Państwo kupić już  w cenie 3,92zł za sztukę.

czytaj całość »

AKCESORIA MOTORYZACYJNE SKLEP INTERNETOWY

Niezależnie od pory roku o samochód trzeba dbać. Czyste szyby, zadbany lakier, błyszczące zderzaki i lśniące czarne opony. Kiedy mamy dostęp do odpowiednich środków i kosmetyków utrzymanie auta w idealnym stanie nie jest wcale takie trudne. Trzeba tylko wiedzieć gdzie można zrobić zakupy motoryzacyjne bezpiecznie i nie przepłacając.

czytaj całość »

UNIWERSALNY SIEWNIK

Ręczny siewnik to niedrogie i bardzo praktyczne urządzenie wspomagające wiele pracochłonnych czynności związanych z przygotowaniem i pielęgnacją ogrodu. To proste urządzenie świetnie sprawdza się przy wysiewaniu trawy, nawożeniu przygotowywanych pod nasadzenia grządek i rozległych rabat. Zimą doskonale sprawdzi się też zimą do posypywania śliskiego podjazdu, czy przydomowych alejek.

czytaj całość »

DOMKI DLA OWADÓW

Duży wybór domków dla owadów dostępnych na rynku ogrodowych dodatków pozwala swobodnie wybrać wielkość i wzór najbardziej odpowiadający naszym oczekiwaniom. Ten wciąż niedoceniany element ogrodowego wyposażenia powinien posiadać w swojej ofercie każdy szanujący się sklep i hurtownia ogrodnicza. Domki i hotele dla pszczół powinni też docenić ogrodnicy i sadownicy.

czytaj całość »

SKLEP OGRODNICZY HURT ROŚLIN

SKLEP OGRODNICZY WARSZAWA HURT ROŚLIN 3.02.2017r od 12.00 NOWA DOSTAWA ROŚLIN DONICZKOWYCH PROSTO Z HOLANDII. Zapraszamy już w piątkek w naszej nowej ofercie dostępne będą rośliny doniczkowe prosto z giełdy kwiatowej w Holandii. Cały asortyment dostępny będzie w ilościach hurtowych do wyczerpania zapasów. Przy większych zakupach hurtowych możliwa dostawa naszym transportem na terenie całej Polski. Serdecznie Zapraszamy na zakupy.

czytaj całość »

LINKA HOLOWNICZA SKLEP INTERNETOWY

Linka holownicza, choć nie należy do wyposażenia obowiązkowego, jest bardzo przydatnym dodatkiem do standardowego wyposażenia pojazdu. Każdy kto choć raz utknął w zaspie, na grząskim poboczu, czy zwyczajnie z powodu słabego akumulatora nie mógł uruchomić silnika doceni jej posiadanie.

czytaj całość »

RABATY W NASZYM SKLEPIE OGRODNICZYM

Zapraszamy do rejestracji w naszym sklepie internetowym. Wszystkim użytkownikom sklepu oferujemy 15% rabatu już od kwoty zakupów 4000zł na wszystkie produkty. Rabat w wysokości 5% w naszej hurtowni udzielane są już od kwoty 500zł. Rabat 10% przysługuje klientom, którzy zrobią zakupy za minimum 2000zł.

czytaj całość »
Sklep internetowy hurtowni artykułów ogrodniczych i akcesoriów motoryzacyjnych RIM KOWALCZYK wykorzystuje platformę Shoper.pl
Sklep internetowy Shoper.pl