Produkt dnia
Pojemnik na odpady / śmieci (brązowy) 120L
Pojemnik na odpady / śmieci (brązowy) 120L
114,81 zł 93,34 zł
szt
Pojemnik na odpady / śmieci (niebieski) 120L
Pojemnik na odpady / śmieci (niebieski) 120L
114,81 zł 93,34 zł
szt
Pojemnik na odpady / śmieci (zielony) 240L
Pojemnik na odpady / śmieci (zielony) 240L
162,17 zł 131,85 zł
szt
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
POLECANE ARTYKUŁY
KOLOROWE POJEMNIKI POJEMNOŚCI 120 LITRÓW NA SEGREGOWANE ŚMIECI

 

 

W związku z przepisami zmieniającymi wytyczne selektywnej zbiórki odpadów w gospodarstwach domowych, wprowadziliśmy do naszej bogatej oferty szeroką paletę koszy na śmieci. Już dziś posiadamy w ofercie hurtowej i detalicznej nowoczesne, lekkie i trwałe pojemniki do gromadzenia odpadów w kolorach zgodnych z wymogami wchodzącego w życie rozporządzenia. Poza ustawowymi kolorami pojemników (zielonym, żółtym, brązowym i niebieskim) posiadamy jeszcze kosze w kolorze białym i czarnym. Wszystkie kosze są zamykane uchylaną pokrywą i posiadają kółka transportowe. Posiadamy kosze o pojemności 120 litrów w cenie od 114,81 zł za sztukę oraz pojemniki o pojemności 240 litrów w cenie od 162,17 zł.

BUTY OGRODNICZE I KALOSZE

 

Ten bardzo popularny na rynku model można u nas kupić już od 21,82zł brutto za parę. Dostępna rozmiarówka od 37 do 45. Posiadamy też duży wybór kaloszy, których ceny zaczynają się już od 31,73zł brutto za parę.

AGROWŁÓKNINA ŚCIÓŁKUJĄCA SKLEP INTERNETOWY

 

Agrowłóknina biała w rolce szerokości 1,6m Agrotkanina czarna gramatyra 60g/m2

Biała i czarna agrotkanina ogrodowa dostępna w naszym sklepie.

Piękny ogród wymaga pomysłu, zaangażowania własnej pracy i zastosowania odpowiednich narzędzi aby efekt utrzymał się przez dłuższy czas. Najpierw trzeba oczyścić i właściwie przygotować podłoże oraz zniwelować teren. Następnie wytyczyć wcześniej zaprojektowany układ przestrzenny w terenie i zaplanować szatę roślinną zgodnie z naszą artystyczną wizją. Niestety stworzony ciężką pracą ogród psuje ciągłe pielenie nawracających chwastów i kosztowne stosowanie środków do ich zwalczania. Na szczęście jest na to bardzo skuteczny sposób, przed posadzeniem roślin podłoże trzeba zabezpieczyć za pomocą agrotkaniny, tzw. maty ściółkującej o gramaturze minimum 50g/m2. Zabezpieczone w ten sposób podłoże stanie się nieprzyjazne dla chwastów, które nie będą miały siły przerosnąć przez matę. Dodatkowo agrotkanina Agrospeed nie pozwoli na zagnieżdżenie się chwastów na powierzchni włókniny przez brak możliwości ukorzenienia. A te chwasty które spróbują się zakorzenić na agrowłókninie bardzo łatwo będzie można usunąć.

 

Szpilki stalowe do agrotkanin hurtownia Warszawa Kołki plastykowe do agrotkanin hurtownia Warszawa

Szpilki stalowe i kołki plastikowe do agrowłóknin dostępne w naszym sklepie

Układanie agrotkaniny ściółkującej jest banalnie proste, rozwija się ją z rolki o szerokości od 1 do 2 metrów, docina nożyczkami i zabezpiecza krawędzie przed podwiewaniem za pomocą kamieni, kołków o długości minimum 15cm. Najpopularniejsze i najwygodniejsze jest kotwienie agrowłókniny za pomocą metalowych szpilek lub kołków plastikowych. W przypadku bardzo twardego podłoża można się posłużyć zwykłymi dużymi gwoździami tzw. "krokwiakami" do kupienia w każdym markecie lub sklepie narzędziowym czy rolniczym. Jeżeli będziemy chcemy uzyskać dekoracyjne krawędzie przygotowywanej rabaty można się też posłużyć palisadą ogrodową lub drewnianymi belkami, czy pieńkami. Bardzo popularne są też tzw. podkłady kolejowe, jednak odradzamy je ze względu na bardzo uciążliwy chemiczny zapach jaki wydzielają po wystawieniu na działanie promieni słonecznych.Agrotkanina czarna mocna szerokości 100cm o gramaturze 94g/m2

Czarna agrotkanina wzmocniona o gramaturze 94g/m2 dostępna w naszym sklepie internetowym.

Obok zwykłych lekkich agrotkanin występują jeszcze wersje mocniejsze o większej gramaturze. Świetnie nadają się do stabilizacji pochyłych podłoży, na nierównych działkach, albo do tworzenia pofalowanych i pagórkowatych rabat. Albo też jako podłoża pod ścieżki i alejki, czy też do rozbudowanych klombów z wytyczonymi alejkami. Jeżeli  po których będzie się intensywnie chodziło warto zastosować najgrubszą agrotkaninę do podłoży silnie obciążonych. Ta najgrubsza tkanina o gramaturze w okolicach 100g/m2 zapewni większą stabilność podłoża w trudniejszych warunkach terenowych np. pod żwirową alejkę dla pieszych lub ogrodowy skalniak.

 

Wszystkie opisane w artykule produkty są dostępne w naszym sklepie internetowym w ilościach hurtowych i detalicznych. Zapraszamy.

RIM Kowalczyk

hurtownia ogrodnicza i motoryzacyjna

Uwaga: Wszystkie teksty na stronie są własnością firmy RIM Kowalczyk i podlegają ochronie na podstawie ustawy o prawach autorskich. Wykorzystywanie, kopiowanie i powielanie bez zgody autora zabronione.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl